Helovino išvakarėse – siautulingas barmene tapusios Simonos Banditos vakarėlis

Simona Albavičiūtė Bandita / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Velniškai gerą nuotaiką galima sukurti ir be siaubą keliančių kostiumų. Tai įrodė Kaune viešėjusi radijo eterio maištautoja Simona Albavičiūtė-Bandita. Tiesa, naktį prieš Heloviną žinoma didžėjė vis dėlto užsidėjo savotišką „kaukę“ trumpam tapdama profesionalia barmene.

Projekto „Žvaigždė už baro“ debiutantė greitai įsijautė į naują vaidmenį ir meistriškai maišė kokteilius iki pat paryčių. Jos pasirodymą savo virtuoziškais triukais paįvairino geriausiais Lietuvos barmenais tituluojami Mantas Zujis ir Dainius Surgėla.

„Šie talentingi vyrukai leido man naujoje darbo vietoje jaustis kur kas laisviau. Tarp daugybės linksmai nusiteikusių žmonių vakaras visai neprailgo ir buvo tiesiog puikus, – po savo pasirodymo įspūdžiais dalijosi trumpam „Baro vilkų“ komandą papildžiusi S.Bandita. – Galbūt daug kam atrodo, kad aš nuolat linsminuosi, bet turiu pripažinti, jog nesu itin dažna kokteilių barų lankytoja. Džiaugiuosi būdama čia ir šįkart judėdama kiek neįprastoje vietoje – ne prie didžėjaus pulto, bet už baro.“

Saulius Skambinas ir Simona Albavičiūtė Bandita / Organizatorių nuotr.

Žinoma „Zip FM“ radijo balso savininkė šypteli, kad anksčiau jau išmėgintas barmeno darbas jai netapo dideliu iššūkiu. Savo laidose Simona yra sugalvojusi ir išbandžiusi kur kas šmaištesnių avantiūrų. Antai pavasario proga S. Bandita vienam klausytojui nutarė išvalyti langus, o per Mokytojų dieną trumpam tapo mokyklinukų pedagoge. Kitąkart ji nutarė savaitę apsieiti be sporto klubo, o kad nepritrūktų fizinės veiklos, rytais lėkdavo garbaus amžiaus vilnietei padėti kieme sušluoti nuo medžių nukritusius lapus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Bandita rengiasi darbui už baro: „Pažadu neprisiragauti ir su visais pabendrauti“

Simpatijų Kauno miestui ir jo publikai neslepianti Simona užsiminė, kad norėtų čia vėl sugrįžti. Juolab kad klube „Basement“ ji lankėsi jau nebe pirmą kartą. Veikiausiai todėl, paklausta, kokia daina geriausiai tiktų barmeno darbe, garsi didžėjė akimirką susimąstė ir kvatodama pateikė kiek neįprastą atsakymą: „Nežinau, kodėl ji man pirmoji suskambo galvoje. Aš niekada pati tos dainos negroju ir nė nepamenu, kada jos klausiausi. Vis dėlto tai tikriausiai būtų Jon Bon Jovi – „It’s My Life“. Spėju, kad aš ją kaip tik šiame kokteilių bare kadaise esu girdėjusi, todėl veikiausiai ir įstrigo pasąmonėje.“

Saulius Skambinas ir Simona Albavičiūtė Bandita / Organizatorių nuotr.
Saulius Skambinas ir Simona Albavičiūtė Bandita / Organizatorių nuotr.

Palaikymo ir net plojimų už nuotaikingą šėlsmą už baro Simona sulaukė ir iš vieno buvusių projekto dalyvių. Gerokai po vidurnakčio į kokteilių barą „Besement by BarBar’a“ užsuko lygiai prieš mėnesį čia darbavęsis Saulius Skambinas. Žinomas šokėjas ir choreografas neslėpė susižavėjimo savo varžovės pasirodymu ir įvertino jos gabumus pasivaišindamas vienu iš firminių kokteilių.

Rugsėjį prasidėjęs renginių ciklas „Žvaigždė už baro“ tęsis visus metus. Jame dalyvaujančios lietuviško pramogų pasaulio garsenybės varžosi, kam pavyks pagaminti daugiausia kokteilių per vieną vakarą. Kol kas ilgai nepalaužiamas rekordas (112 kokteilių) priklauso „Pop Ladies“ lyderei Natalijai Bunkei. Kitą savaitę barmeno estafetę iš S.Banditos perims dainininkė, merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė.

Simona Albavičiūtė–Bandita vienam vakarui tapo barmene (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau