Helovino modeliais tapę Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi apdovanojo vienas kitą bučiniu

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-28 21:03
AA

Pritrūkusiems idėjų, kaip originaliai galima pasipuošti per Helovino šventę, penktadienio vakarą Vilniuje buvo surengtas šukuosenų šou. Modeliais tapo žinomi žmonės, tarp kurių – ir Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi.

Nors aukso žiedus Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su mylimuoju Mariumi sumainė dar tik rugsėjo mėnesį, vyras jau taip pat sulaukia dėmesio ir kvietimų dalyvauti kartu su žmona renginiuose.

Penktadienio vakarą, parduotuvės „Cascada“ vakarėlyje, jiedu tapo heloviniškų šukuosenų modeliais: „Tai pirmas renginys, kuriame dalyvaujame kartu“, – Žmonės.lt sakė Rūta.

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ir tą pirmą kartą pavertė ypatingu – dainuodama meilės dainą, per pragrojimą Rūta priėjusi prie mylimojo jį pabučiavo.

Vakaro metu „Yury salon“ meistrų komanda pristatė Helovinui skirtą šukuosenų šou, o pamėklišką makiažą kūrė „SLA akademijos“ specialistai.

Modeliais taip pat tapo atlikėjai Arvydas Martinėnas-Vudis, Algirdas Grudinskis-Grūdas, Audrius Janonis, didžėja Samanta Savickytė, merginų grupės „Vyšnios“ narės Aistė Karanauskytė ir Sandra Navickaitė.

Helovino šukuosenų šou (42 nuotr.)
+36

Nors Rūtos mylimajam Mariui Daudai būti šukuosenos modeliu – nauja patirtis, tačiau jis net nesvarstė galimybės atsisakyti: „Pasiūlė ir sutikau, nėra čia ko laužytis“, – juokėsi jis.

Tačiau kasdieninės šukuosenos jis sako nesureikšminantis, tad daug laiko prie veidrodžio nepraleidžia.

„Prisižiūriu šiek tiek, reikia pastovėti prie veidrodžio kartais. Bet užtrunku 5-10 minučių. Kartais pats susitvarkau, kartais Rūta man padaro šukuoseną, bet daugiau ji nesikiša“, – teigė Marius.

„Iš tikrųjų tiek, kiek vyrui reiktų prisižiūrėti, Marius prisižiūri, ir man dėl to labai smagu“, – antrino Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Burbaitė artėjant Helovinui išbandė „nusilupusio veido“ makiažą: „Išgąsdinau ne vieną“

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, šukuosena yra gan svarbus akcentas išvaizdoje, todėl moterys privalo prisižiūrėti.

„Stengiuosi šukuosenai dėmesio skirti kaip galima daugiau, bet kartais laiko neužtenka, tai tiesiog greit pasidarau tai, kas tuo momentu man atrodo geriausia ir tiek. Bet šiaip esu už tai, kad moteris turi save prisižiūrėti. Plaukai turi būti bent jau išplauti, žvilgantys, gražūs“, – kalbėjo Rūta.

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kalbėdama apie Heloviną, moteris teigė, kad jai ši šventė patinka, tačiau mieliau renkasi ramų pasibuvimą su šeima.

„Smagu iš moliūgų daryti žibintus, virti sriubas. Kita vertus, vieną dieną linksminiesi, o kitą – turi būti susikaupęs, nes Visų šventųjų diena, tai juntama tokia priešprieša. Manau, turėtų būti bent jau vienos dienos pertrauka.

Dabartiniu gyvenimo etapu švęsti norisi kuo mažiau, norisi praleisti kuo daugiau laiko su savo šeima. Kai galime visi kartu dalyvauti šventėje, mielai einame, bet mielai rinkčiausi ir ramų pabuvimą su artimaisiais“, – teigė ji.

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šukuosenų šou modeliu tapęs dainininkas Algirdas Grudinskis-Grūdas juokavo, kad liepą gimusius dvynukus paliko su būriu auklių, tad ramiai gali gražintis.

„Šiandien atvažiavo uošvienė, žmonos sesuo su šviežiu vaiku, kuriam 7 mėnesiai. Tai veiksmo ir auklių namuose sočiai“, – juokavo Algirdas.

Pats Grūdas sako, kad šukuosenai laiko beveik neskiria: „Aš mėgstu praktišką šukuoseną, kai atsikeli, trimis pirštais prabrauki plaukus ir gali eiti. Aišku, prieš žmoną visada stengiuosi pasipuošti kiek įmanoma labiau.“

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Algirdas Grudinskis-Grūdas su žmona Justina surengė dvynukų fotosesiją: „Su vienu vaiku būtų nuobodu“

Pasak dainininko, visgi Helovino šventė jam ne prie širdies. „Šis metas, man atrodo, turėtų būti rimties ir ramybės laikas. Helovinas labiau amerikietiška šventė, kurios pats nešvenčiu, nebent tenka koncertuoti tokiuose vakarėliuose. Visgi visi vis lekiam, skubam, tai manau, kad turėtų būti diena, kai ramiai prisimintumėm brangius žmones“, – Žmonės.lt kalbėjo Grūdas.

Helovino šukuosenų šou akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.