Helovinui rizikingą kostiumą pasirinkusi Inga Stumbrienė: pirmosiomis minutėmis vaikščioti nebuvo sunku

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą mįslingas vakarėlis „Casanova Halloween“ susdomino ne vieną Lietuvos įžymybę. Šiam renginiui visi ruošėsi iš anksto. Nuo keisčiausių iki pačių rizikingiausių kostiumų – pasižvalgyti tikrai buvo į ką. Verslininkė Inga Stumbrienė savo įvaizdį patikėjo dizaineriui Liutaurui Salasevičiui. Su įspūdingais aukštakulniais ji atvyko lydima geros bičiulės, fotografės Elly Jurelly.

Durims į šmėklų ir keistuolių kupiną naktį atsivėrus 21 valandą vakaro, Inga Stumbrienė atvyko kiek vėliau. Moteris pasipuošė balta, trumpa suknele, veidą paslėpė po tokios pačios spalvos kauke ir prie viso derinio nebijojo avėti įspūdingais auliniais virš kelių. Aukštą moterį kulnai pavertė akį traukiančia būtybe. Šalia Ingos maloniai pozavo fotografė Elly Jurelly. Pakalbintos damos tikino, kad specialiai šiam vakarui nesitarė, jog viena dėvės juodos, o kita – baltos spalvos drabužius.

„Casanova Halloween“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mane rengė Liutauras Salasevičius. Kol kas dėvėdama tokią aprangą nesijaučiu nepatogiai ir su šiais aukštakulniais žengiu pirmuosius žingsnelius“, – Žmonės.lt tikino Inga.

Šokėja Kristina Tarasevičiūtė, atvykusi su mylimuoju, aktoriumi Martynu Vaidotu, pasakojo, kad jiems visai netikėtai gimė idėja persirengti senoviškais, Paryžiaus dvasia persmelktais kostiumais. „Aš taip kiekvieną kartą puošiuosi“, – juokėsi Martynas. Ir meiliai žiūrėdamas į Kristiną ją vadino kurtizane.

„Casanova Halloween“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Verslininkė ir apatinio trikotažo ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė Helovino kostiumo atsisakė. Atvykusi su juoda, įmantria suknute ji tikino šios šventės nesureikšminanti. Tai paprasčiausiai metų laikas, naktis, kada gali iš širdies pašėlti. Prieš vakarėlį vakarieniavusi su bičiuliu Justina į šventę atskubėjo šiek tiek prieš vidurnaktį.

„Casanova Halloween“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Spalio 27-ąją „Stiklių“ viešbutyje vykęs vakarėlis sukvietė svečius iš visos Lietuvos. Garsiausios vizažistės, fotografai, verslininkai ir kiti pramogų pasaulio atstovai Žmonės.lt tikino, jog tai viena labiausiai pašėlusių naktų metuose.

Heloviną žinomi žmonės šventė stilingai (98 nuotr.)
+92
Skaitykite daugiau