Hercogienės Catherine ir princo Williamo sūnui Louisui – treji: pasidalijo nematyta berniuko nuotrauka

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-23 10:11
AA

Balandžio 23-ąją Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo jauniausiajam sūnui Louisui sukako treji. Šia proga laimingi trijų atžalų tėvai pasidalijo nematyta jaunėlio nuotrauka.

Nors mirus princui Philipui karališkoje šeimoje įsivyravo gedulas, Kembridžo hercogai nepamiršo Louiso gimtadieniu pasidžiaugti su visu pasauliu. Žaviu trečiąjį gimtadienį švenčiančiu princo Louiso kadru karališkoji pora pasidalijo oficialioje „Instagram“ paskyroje.

„Kembridžo hercogas ir hercogienė nepaprastai džiaugiasi galėdami pasidalyti nauja princo Louiso nuotrauka jo gimtadienio išvakarėse“, – rašė Kensingtono rūmai.

Mieloje nuotraukoje plačiai besišypsantis princas Louisas užfiksuotas besiruošiantis važiuoti dviračiu. „People“ praneša, kad tai – pirmosios kelionės į vaikų darželį akimirka.

Jaunasis princas pradėjo lankyti Londono Willcocks darželį, tą pačią priešmokyklinio ugdymo įstaigą, kurią lankė jo sesuo princesė Charlotte (5). Šio darželio lankymas kainuoja maždaug 3400 svarų sterlingų už semestrą.

Artimas karališkosios šeimos šaltinis sakė, kad Charlotte šią mokyklą labai pamėgo, o čia dirbančiu personalu buvo sužavėti ir jos tėvai. 

„Kembridžo hercogai pasirinko tą darželį, nes manė, kad tai bus puikus pirmasis žingsnis Charlottes ugdyme. Juos sužavėjo ir ten dirbanti komanda“.

Princesė Charlotte pirmąją dieną Willcocks vaikų darželyje / „Scanpix“/AP nuotr.

Princesė Charlotte Willcocks vaikų darželį pradėjo lankyti 2018-ųjų sausį, o princas George'as (7) Westacre Montessori darželį – 2016 metais.

Tąkart Kembridžo hercogienė Catherine taip pat pasidalijo žaviais pirmųjų akimirkų vaikų darželyje kadrais.

Princas George'as pirmąją dieną Westacre Montessori vaikų darželyje / Vida Press nuotr.

Trečioji Kembridžo hercogų atžala, princas Louisas, gimė 2018 metų balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute „Twiter“ paskyroje.

Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elizabeth II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12