Hilaria Baldwin neslepia – socialiniai tinklai jai padeda atsistoti ant kojų

Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2019-05-04 17:27
AA

Motinystės įsikūnijimas, džiuginęs tobulų, iš pirmo žvilgsnio lengvų nėštumų nuotraukomis, jogos trenerė Hilaria Baldwin (35) patyrė skaudžią netektį – prarado penktąjį savo ir aktoriaus Aleco Baldwino (61) kūdikį.

Viskas truko gana ilgai – medikai iki paskutinės akimirkos mėgino išgelbėti vaisių. Hilaria, visada dosniai dalijusis apvalėjančio pilvuko ir šeimos nuotraukomis, neslėpė ir bėdos: balandžio 5-ąją instagrame pranešė žinią apie nėštumą ir parašė apie gresiantį persileidimą. O po penkių dienų patvirtino – pagranduko šįkart nebus.

„Šiandien echoskopija parodė, kad mūsų mažylio širdelė nustojo plakusi... Viskas baigta... Bet greta manęs plaka stiprios ir nuostabios širdys... Ačiū už jūsų dėmesį ir paramą, už papasakotas asmenines istorijas. Kartu mes – jėga“, – emocingai rašė žinutėje ir ją iliustravo šilta visos savo šeimos nuotrauka prie stalo.

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria / Vida Press nuotr.

Apie savo išgyvenimus Hilaria parašė ir apybraižą žurnalui „Glamour“, joje prisiminė, kaip po ultragarso tyrimo pirmąkart išgirdo, kad vaisius blogai vystosi. Paaiškino, kodėl ryžosi šia paprastai nutylima tema prabilti visam pasauliui, taip pat pateikė persileidimų statistiką, pagal kurią nuo 10 iki 25 procentų nėštumų baigiasi persileidimu. Daugybė Hilarios draugių negalėjo pastoti arba išnešioti kūdikio. Ji pati kaskart laukdamasi šito bijojo.

„Kai kurios moterys nusprendžia slėpti skausmą, bet viskas taip individualu: vienos susidoroja tylėdamos, kitoms reikia atjautos iš šalies. Moterys turi teisę daryti viską, kad greičiau išgytų. Tądien po ultragarso tyrimo parėjau namo prislėgta. Socialinių tinklų bendruomenė suteikia man jėgų, todėl parašiau žinutę instagrame. Perskaičiau Alecui, parodžiau nuotrauką ir iškart pasidalijau. Po kelių akimirkų žmonės ėmė dalytis savo istorijomis. Ta buvo tokia parama... Noriu, kad kitos moterys, susidūrusios su tokiais sunkumais, žinotų: jos – ne vienišos. Man pavyko ne tik dėlto, kad turiu keturis sveikus vaikus, bet ir todėl, kad daug moterų ištiesė pagalbos ranką.“

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria, vyriausia dukra Ireland Baldwin ir mažaisiais Carmen ir Rafaeliu / „Instagram“ nuotr.

Pastarąjį kartą Hilaria tapo mama 2018 metų gegužę – pasaulį išvydo mažylis Romeo. Hilaria ir Alecas dar augina dukrą Carmen (5) ir du sūnus: Rafaelį (3) ir Leonardo (2).