Holivude įvyko iškilminga šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera

Emilia Clarke, Peteris Dinklage'as ir Sophie Turner / „Scanpix“ nuotr.
Emilia Clarke, Peteris Dinklage'as ir Sophie Turner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-11 17:06
AA

Sekmadienio vakarą Holivude įvyko iškilminga „Sostų karų“ („Game of Thrones“) šeštojo sezono premjera, į kurią susirinko serialo žvaigždės ir tūkstantinė minia gerbėjų.

Tūkstančiai „Sostų karų“ gerbėjų susirinko prie garsiojo kino teatro „TCL Chinese Theatre“ prieigų, kad bent akies krašteliu pamatytų serialo aktorius ar išgirstų kokios nors naujausios informacijos apie tai, ko galima tikėtis šeštajame sezone.

Sekmadienį į premjerą susirinkusiems kviestiniams svečiams pirmą kartą buvo parodyta pirmoji šeštojo „Sostų karų“ sezono serija, kurios galutinės versijos nebuvo matę net patys seriale vaidinę aktoriai. Tiesa, visų peržiūroje dalyvavusių žiūrovų buvo paprašyta niekam nieko nepasakoti apie tai, ką jie pamatys (prieš pradedant rodyti pirmąją seriją ekrane pasirodė Lenos Headey įkūnijama Cersei, kuri pagrasino žiūrovus laikyti liežuvį už dantų, kitaip jie bus „išvirti gyvi“).

Detalės apie naująjį „Sostų karų“ sezoną laikomos po devyniais užraktais, o ir George'o R.R. Martino knygas, pagal kurias kuriamas šis serialas, skaitę žiūrovai jau nebegali nuspėti, kaip veiksmas klostysis toliau – televizinė „Sostų karų“ versija jau gyvena savo gyvenimą ir yra gerokai atitrūkusi nuo originalios knygose aprašomos siužetinės linijos.​

Šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera televizijoje įvyks jau po dviejų savaičių, balandžio 24-ąją.

Iškilminga šeštojo „Sostų karų“ sezono premjera Holivude (38 nuotr.)
+32