Holivudo aktorės Ch.Theron naujas išrinktasis – buvęs K.Kardashian mylimasis modelis G.Aubry

Charlize Theron ir Gabrielius Aubry / Scanpix ir Vidapress nuotr.
Charlize Theron ir Gabrielius Aubry / Scanpix ir Vidapress nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-20 12:53
AA

Holivudo aktorė Charlize Theron (46) dar visai neseniai tikino, kad yra vieniša, tačiau dabar užsienio žiniasklaida skelbia: „Oskaro“ laureatė puoselėja naujus jausmus. Jos išrinktasis – 45-erių modelis Gabrielius Aubry.

Kalbos apie aktorės ir modelio romaną sklinda jau kurį laiką. Kad Ch.Theron ir G.Aubry susitikinėja, dabar leidiniui „Us Weekly“ patvirtino ir neįvardytas šaltinis.

„Jie mėgaujasi vienas kitu“, – tvirtino jis.

Iš tiesų Charlize ir Gabrielis pažįstami dar nuo 2017 m. gegužės, kai juos pirmą kartą kartu pastebėjo paparacai ir nufotografavo Santa Monikoje.

Tačiau 2017 m. liepą dalyvaudama laidoje „Watch What Happens Live With Andy Cohen“, aktorė aiškino, kad „niekada nebuvo su juo susitikusi“ tiesiogine prasme.

„Matėmės kokias tris sekundes. Aš tiesiog pasakiau: „Labas!“, nes mūsų vaikai mokosi toje pačioje mokykloje“, – tada pasakojo ji.

Charlize Theron/ SCANPIX nuotr.

Tačiau dabar užsienio žiniasklaida praneša, kad šiandien, praėjus penkeriems metams, Charlize ir Gabrielio ryšys – jau kur kas artimesnis.

15min primena, kad modelis Gabrielis Aubry anksčiau susitikinėjo su aktore Halle Berry. Su ja vyras turi 14 metų dukrą Nahlą.

Jiedu buvo įsivėlę į ilgą kovą dėl dukros globos. Teisme derėjosi dėl išlaikymo išmokų Gabrieliui, kurios buvo sumažintos perpus – nuo 16 tūkst. JAV dolerių per mėnesį iki vos 8 tūkst. JAV dolerių.

Halle ir Gabrielis išsiskyrė 2010 m., praleidę kartu penkerius metus, o tuometiniuose pranešimuose buvo teigiama, kad tai įvyko dėl jų amžiaus skirtumo – porą skyrė dešimt metų.

Tuo metu vyras sakė: „Ji yra ir amžinai bus vienas ypatingiausių ir gražiausių žmonių, kokius kada nors esu pažinojęs, ir esu tikras, kad mes ir toliau vienas kitą tik mylėsime ir gerbsime.“

Tačiau nors buvę sutuoktiniai tvirtino, kad „liks draugais ir atsidavusiais tėvais", Halle ir Gabrielis nuo to laiko įsivėlė į teisinę kovą po to, kai Halle bandė perkelti jų dukrą į Prancūziją gyventi su dabar jau buvusiu H.Berry vyru Olivieriu Martinezu.

Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.

Po skyrybų su žmona 2010 m. lapkritį Gabrielis pradėjo susitikinėti su realybės šou ir socialinių tinklų žvaigžde Kim Kardashian. Galiausiai pora greitai ir tyliai pasuko skirtingais keliais. Jau gruodžio pradžioje Kim pranešė, kad susitikinėja su kitu – krepšininku Krisu Humphriesu.

Kaip teigiama žurnalo „People“ 2011 m. vasario mėn. numeryje, buvusi Gabrielio mylimoji Halle nebuvo labai patenkinta šiuo judviejų romanu. Šaltinis tuomet sakė: „Halle buvo labai nusiminusi. Ją nuliūdino mintis, kad toks žmogus gali būti jos dukters gyvenime.

Ji tikrai nenorėjo, kad dukros Nahlos gyvenime būtų realybės šou žvaigždė. Ji buvo labai įskaudinta.“

Charlize Theron pastarojo sezono uniforma – „Dior“. Ši suknelė – aukštosios mados kūrinys. „Tiffany & Co.“ briliantų vėrinio vertė – 5 milijonai JAV dolerių / SCANPIX nuotrauka

Tuo metu Charlize Theron 2020 m. rugsėjį pareiškė, kad nuo 2015 m., kai nutraukė santykius su aktoriumi Seanu Pennu, liko vieniša.

„Jau daugiau nei penkerius metus su niekuo nebendrauju“, – anksčiau pasakojo ji, tačiau pažymėjo, kad vis dar yra „atvira“ pasimatymams, kai jos bičiuliai pasiūlo potencialius partnerius.

Elegantiškoji Charlize Theron (27 nuotr.)
+21