Holivudo žvaigždė ar garsus sportininkas – kurį iš žymių vyrų pasirinks Irina Shayk?

Irina Shayk ir Tomas Brady / Vida Press nuotraukos
Irina Shayk ir Tomas Brady / Vida Press nuotraukos
Šaltinis: Žmonės
2023-09-27 21:58
AA

Venecijos kino festivalyje Irina SHAYK (37) ne tik rodė madas, bet ir leido laiką su buvusiu mylimuoju ir dukters Leos de Seine tėvu Bradley COOPERIU (48). Ar po ketverių metų galima tikėtis susitaikymo? Ir kaipgi beužsimezgantis Irinos romanas su amerikietiškojo futbolo žvaigžde Tomu BRADY (46)?

Modelio ir aktoriaus ryšys, prasidėjęs 2015-aisiais, taip pat truko ketverius metus. Gerbėjai kone tikėjosi vestuvių, tačiau jiedu paskelbė apie skyrybas. Ir per visus tuos tėvystės metus pasirodė geresni gimdytojai nei mylimieji. Cooperis – pavyzdingas ir susidorojantis su pareigomis tėvas, Irina – rūpestinga mama, dėl dukters globos buvę mylimieji dažnai leisdavo laiką kartu ir džiugino fotografus bendromis nuotraukomis su mažyle.

O dabar užminė mįslę: Shayk, tik pradėjusi susitikinėti su Gisele Bündchen (43) buvusiuoju Tomu Brady ir praleidusi su juo karštą liepos savaitgalį Los Andžele, rugsėjį staiga atskrido su dukra į Veneciją. Ne tik darbo reikalais – pasirodyti keliuose mados vakarėliuose, bet ir palaikyti Cooperio, kuris čia pristatė savo režisuotą filmą „Maestro“ apie kompozitorių Leonardą Bernsteiną (juosta netgi taikėsi į „Auksinį liūtą“).