Naglio Šulijos horoskopas liepos 16–23 dienomis: dalykinį gyvenimą veiks emocijos

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-07-16 15:11
AA

Merkurijus keliauja Vėžio ženklu, todėl dalykinį gyvenimą veikia emocijos, daugiausia nerimas dėl ateities, Venera Dvyniuose vis dar nusiteikusi lengvam vasaros flirtui, bet ne giliems jausmams, o Marsas Avino ženkle pasiryžęs veiksmui. Mėnulio jaunatis pirmadienį vakare – iki to meto patogiau ką svarbesnio užbaigti, o ne pradėti.

Avinas. Garo švilpukas. Įsitempusi vidinė spyruoklė skatins veikti – greitai ir sklandžiai. Visgi gali būti nelabai aišku, kur tą energijos perteklių pritaikyti, mat darbe gali tvyroti įprasta vasaros ramybė. Palanku rūpintis namų gerove, šeimos reikalais, bet jų vargu ar bus daug, todėl energijos perteklių teks išeikvoti sportuojant.

Jautis. Nauda. Tikėtina, kad rūpės piniginiai, turtiniai reikalai – aplinkybės šioje srityje dažnai klostysis taip, kad ir per daug nesistengiant viskas eisis labai gražiai ir net šiek tiek žaismingai, bus lengva improvizuoti ir netgi gauti naudos. Palankus metas bendrauti. Galimos trumpos kelionės, smagios išvykos.

Dvyniai. Grožis. Vidinė būsena nesikeis – iš vidaus plaukiantis asmeninis žavesys kerės aplinkinius ir atsispindės jūsų išorėje. Puikus metas rūpintis savimi, (tai pavyks net nededant daug pastangų). Gali būti, kad ir jausmai turės priežastį atsiskleisti. Palanku rūpintis piniginiais reikalais, siekti naudos.

Vėžys. Sparčiai. Būsite veiklūs, puikios nuotaikos ir vikriai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių kaip tik bus nemažai, o jeigu stigs – lengvai rasite, ką būtų galima padaryti dabar, kad nereikėtų ateityje. Beje, profesijos srityje irgi gali būti iššūkių. Geras metas tiems, kurių darbas susijęs su žiniomis, informacija.

Liūtas. Atostogos. Norėsis būti šešėlyje, pailsėti nuo gyvenimo bruzdesio, darbų, užduočių ir aplinkinių dėmesio. Į areną išeisite kitos savaitės viduryje, o kol kas – poilsio metas, patogus laikas ką nors mielo ir smagaus nuveikti su draugais, kolegos darbe irgi bus kūrybingi. Palanku leistis į aktyvias keliones.

Mergelė. Aptarimai. Profesijos srityje veiksmo ne per daugiausia, čia vyraus vasarai būdingas atsipalaidavimas (nors galima spėti, kad seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu), namie įprastos tvarkos niekas keisti neketina. Geras metas aptarti reikalus su artimais draugais, o darbe – būsimų darbų planus.

Svarstyklės. Pasistumdant. Veiklos profesijos srityje netrūks. Vis dėlto vyraus nedideli darbai, greitai sutvarkomi reikalai. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su informacija, mokymusi. Įtampos gali būti bendraujant su kai kuriais asmenimis – daugiausia dėl didelio anos pusės aktyvumo ir reiklumo.

Skorpionas. Aplinkybės. Nestigs nusiteikimo imtis veiklos darbe, tačiau čia tęsiasi pasyvus metas, o namie įprastos tvarkos keisti niekas neketina. Užtat palanku užsiimti sveikatos, ypač sveikatingumo reikalais, rinkti žinias apie būsimas keliones. Palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu irgi sektųsi.

Šaulys. Gražiai. Bus svarbios dvi sritys. Pirmoji – pramoginė. Čia veiklos bus vis daugiau, tačiau vyraus judrūs, galbūt jėgos ir drąsos reikalaujantys užsiėmimai – regis, pavyks puikiai pasirodyti. Antroji – asmeniniai santykiai su svarbiais asmenimis ar asmeniu. Puoselėti gražų ryšį irgi seksis kuo puikiausiai.

Ožiaragis. Taip, kaip reikia. Tikėtina, kad nestigs veiklos namie, – dabar palankus metas svarbiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujantiems darbams. Tiesa, jūsų tvirta ranka gali ne visiems namiškiams patikti. Taip pat geras laikas palaikyti, puoselėti tiek dalykinius, tiek asmeninius ryšius su svarbiais asmenimis.

Vandenis. Viskas iš eilės. Nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų ir įsipareigojimų vykdymo. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, jų atidėti nepavyks. Tačiau ir vasaros pramogos neliks pamirštos, jų nesumažės. Geras laikas asmeninei kūrybai. Progą atsiskleisti gali rasti ir jausmai.

Žuvys. Kūryba. Tikėtina, kad dėmesys ir laikas bus skiriami pramogoms, gražiajai gyvenimo pusei – šioje srityje veiklos ir gerų emocijų bus išties nemažai. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su kūryba ar scena. Gali rūpėti piniginiai, turtiniai reikalai – energingos pastangos šioje srityje bus savaime suprantamos.