„Huawei FreeBuds Pro 2“: belaidės ausinės, kurios leidžia pasijusti tarsi koncerte ar girioje
Daugumai ausinės jau tapusios kasdienio gyvenimo dalimi ir retas be jų žengiame bent žingsnį iš namų. Jos puikiai tinka klausantis muzikos, knygų, žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar vakarais žiūrint televizorių. O naudojant triukšmą slopinančias ausines tai yra nepamainoma priemonė norint susikaupti darbe, pabėgti nuo miesto šurmulio ar tiesiog pailsėti skrydžių ar kelionių metu. Kita vertus, šiandien tokios ausinės gali pasitarnauti ir dar dėl vienos priežasties.
Šiuolaikinio žmogaus darbotvarkė ir ritmas yra stipriai pasikeitęs bei gerokai intensyvesnis nei bet kada anksčiau. Jeigu mūsų protėvių dienos ir darbai dažnai sukdavosi apie gamtą ir žemės ūkio darbus, modernioje visuomenėje gyvenantys žmonės tuo pasigirti negali. Sparčiai silpstant ryšiui su gamta, į ją stengiamasi sugrįžti kitais būdais.
Vienas jų – gamtos garsovaizdžiai, kurie leidžia iš įtemptos kasdienybės persikelti į gamtą. Tiesa, tam, kad garsovaizdžius tinkamai išgirstume, reikėtų rinktis kokybiškas belaides ausines. Geras jų pavyzdys – naujosios „Huawei FreeBuds Pro 2“. Su jomis ne tik jausite vieną malonumą klausant muzikos, bet ir be vargo mintimis nusikelsite į Lietuvos miškus, raistus ar girias.
Kodėl gamtos garsų taip malonu klausytis?
Pavargę nuo miesto triukšmo, prieglobsčio natūraliai ieškome gamtos apsuptyje. Pavyzdžiui, vakarus leidžiame parkuose, o savaitgaliams stengiamės išvykti į užmiestį. Kodėl gamta mus taip veikia ir iš kur atsiranda natūralus noras didmiestį iškeisti į girią?
Nuolatiniai, malonaus tembro gamtos skleidžiami garsai suprantami kaip nepavojingi, todėl mažina streso lygį bei kūno įtampą. Taip pat įrodyta, kad natūralūs garsai – lietaus, tekančio upelio, vėjyje šlamančių lapų ar paukščių balsai – mažina mūsų nerimą ir gali net sumažinti skausmą. Nors su skausmu dažniausiai kovojame naudodami vaistus, atsipalaiduoti bei nusiraminti puikiai galima ir klausantis įrašytų gamtos garsų.
Naujosios kompanijos „Huawei“ ausinės atkuria itin platų garsų spektrą: nuo 14 Hz iki 48 kHZ. Taip pat, žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiai veikia atskirai, todėl ausinių savininkas neturėtų praleisti nei vieno, net pačio mažiausio, garso. Todėl belaidėmis ausinėmis „FreeBuds Pro 2“ itin patogu klausytis gamtos garsų, nes net patys subtiliausių jų bus aiškiai girdimi.
Kokie techniniai parametrai svarbūs?
Šiandien ausinės lengvina mūsų gyvenimą įvairiais aspektais: atlaisvina rankas kalbant telefonu, padeda susikaupti bei pailsėti triukšmingoje aplinkoje ar leidžia tiesiog klausytis mėgstamos muzikos.
Kita vertus, kartais galime nusivilti net ir geriausių parametrų ausinėmis ar kitais įrenginiais, jeigu tik jie neatitinka mūsų individualių reikalavimų. Technologijoms pažengus, ieškome ne tik patogių ausinių, bet ir visapusiškai prisitaikančių prie mūsų poreikių. Ausinės „Huawei FreeBuds Pro 2“ patenkins kiekvieną muzikos mylėtojų užgaidą: jose yra specialūs efektai bei įrankiai, kurie leidžia patį garsą individualizuoti pagal pageidaujamus garsių atspalvius.
Taip pat šios belaidės ausinės – visiškai išmanios ir realiu laiku pačios prisitaiko prie esamo garsumo lygio, ausies kanalo struktūros ar to, kaip jas nešiojame. Todėl ieškantiems optimalią garso kokybė užtikrinančių ausinių – „Huawei FreeBuds Pro 2“ yra būtent tai.
Pirmas toks Lietuvos gamtos garsovaizdis
Būnant gamtoje ir klausantis malonių, chaotiškai atsikartojančių garsų, apima ramybės jausmas, o laikas sulėtėja. Bet neturint galimybių išvykti į gamtą, pasinerti į jos garsus galime iš namų ar biuro. Ausinės „Huawei Freebuds 2 Pro“ palaiko itin spartų – iki 990 kb/s – duomenų perdavimą ir perduoda gryną aukštos kokybės garsą.
Taip pat išmanusis aktyvaus triukšmo slopinimas realiuoju laiku perjungia ausines į optimalų triukšmo slopinimo režimą, todėl girdimos net ir subtiliausios natos, o girdimi garsai nėra užgožiami triukšmo ar vienas kito.
Tam, kad išmėgintų ausinių galimybes bei padėtų atsipalaiduoti ir bent trumpam pabėgti iš miesto šurmulio, kompanija „Huawei“, kartu su Lietuvos gamtą fiksuojančiu garso operatoriumi Vidmantu Blažiu ir muzikos atlikėju bei prodiuseriu Adu Gecevičiumi, pristato unikalų 10 min. garsovaizdį.
Jame galime išgirsti virš 30 Lietuvos miškuose, raistuose ir giriose įrašytų paukščių bei gamtos garsų. Dėl kūrinyje girdimų subtilių gamtos garsų, jį geriausia klausytis užsimerkus ir naudojant aplinkos triukšmą slopinančias belaides ausines.
Išgirsti naująjį muzikos kūrėjo Ado Gecevičiaus sukurtą garsovaizdį, kuriame skamba Vidmanto Blažio įrašyti autentiški Lietuvos gamtos garsai, galite čia: