Į 40-ąjį jubiliejų draugus sukvietęs Danielius Bunkus: „Svarbiausia užauginti sūnų doru žmogumi“

Natalija Bunkė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Danielius Bunkus ir  Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Natalija Bunkė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-22 22:08
AA

Spalio 17-ąją verslininkui Danieliui Bunkui suėjo 40 metų, tačiau jubiliejų su būriu verslo partnerių ir artimiausių bičiulių atšvęsti nusprendė šeštadienį, sostinėje įsikūrusiame viešbutyje. Apvalių skaičių D.Bunkus nesureikšmina, bet džiaugiasi, kad turi progą suburti svarbiausius jo gyvenimo žmones.

D.Bunkaus jubiliejaus šventėje pasirodė verslo ir pramogų pasaulio atstovai: kolegos, partneriai ir draugai. Į gimtadienį atvyko Danieliaus sūnaus Kristupo mama Natalija Bunkė, Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu Rukaičiu, Ąžuolas Žvagulis, Liepa ir Evaldas Norkevičiai, Laimutis Pinkevičius, Vidmantas Janulevičius, Remigijus Lapinskas, Vladas Numavičius, Vilius Kaikaris ir daugelis kitų. Šventėje dalyvavo ir Danieliaus mylimoji, modelis Viktorija Siegel.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Gyvenimas mane džiugina kasdien ir visai nesvarbu, ar tai gimtadienis, ar eilinė diena“, – įsitikinęs D.Bunkus.

Žmonės.lt verslininkas pasakojo, kad būtinybės švęsti gimtadienį jis nemato, tačiau su draugais ir kolegomis norėjo pažymėti praėjusį gyvenimo etapą.

„Gimtadienio kasmet nešvenčiu, o praėjusiais metais išvis pabėgau nuo jo. Šiemet ilgai galvojau ir nusprendžiau, kad reikia suburti draugus ir tuos, kurių nemačiau ilgesnį laiką.

Esu visiems mane supantiems žmonėms labai dėkingas ir džiaugiuosi, kad jie yra šalia manęs. Todėl norėjau su visais kartu pasidžiaugti už praėjusius metus. Su kai kuriais gimtadienyje dalyvavusiais svečiais esu pažįstamas daugelį metų, todėl šaunu šią progą pažymėti kartu su jais“, – pasakojo D.Bunkus.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.

D.Bunkus teigė, kad per 40 metų nuveikė daug, tačiau visuomet užsibrėžia naujų tikslų ir iššūkių, kurie jam padeda eiti pirmyn.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Jeigu būčiau išpildęs visus savo tikslus, tai galėčiau jau baigti savo pasirodymą Karveliškių kapinėse. Lūkesčių yra visada. Daug tikslų jau pasiekiau ir manau, kad mano gyvenimas yra puikus. Mano tikslas dabar – kiekvieną dieną būti geresniu žmogumi nei buvau vakar“, – kalbėjo D.Bunkus.

D.Bunkus pripažino, kad svarbiausias žmogus jo gyvenime – sūnus Kristupas, todėl jubiliejaus proga sau linkėjo sūnų užauginti doru žmogumi.

„Atrodo, tarsi viską turiu, paskui vis sugalvoju, ko dar norėčiau ir ko reikėtų. Iš tiesų, tikrai nieko gyvenime nekeisčiau. Svarbiausia man – nenukrypti nuo savo sąžinės ir užauginti sūnų doru žmogumi. Sūnus yra pagrindinis mano gyvenimo prioritetas ir daugiausia dėmesio, rūpesčio bei meilės skiriu jam“, – Žmonės.lt pasakojo D.Bunkus.

Draugai linkėjo išsaugoti jaunatviškumą

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Juoda elegantiška suknele iš kitų vakaro viešnių išsiskyrė D.Bunkaus mylimoji Viktorija Siegel. Danieliaus mylimoji jubiliatui linkėjo šeimyninės laimės. „Linkiu jam gyvenime manęs šalia ir tada viskas bus gerai. O visa kita jau palinkėta“, – šypsojosi V.Siegel.

Ąžuolas Žvagulis kalbėjo apie jaunystės išsaugojimą. „Linkiu nepasenti ir išlikti tokiu, kokiu yra dabar“, – sakė Ąžuolas.

Atlikėja Liepa Norkevičienė antrino Ąžuolui Žvaguliui. „Noriu, kad jis surastų vidinę ramybę ir išliktų jaunatviškas – toks, kaip dvidešimties. Jis tikrai išsaugojo jaunatviškumą – viską nori patirti, pamatyti. Linkiu, kad to nestokotų toliau ir kad jį suptų žavios damos“, – juokėsi L.Norkevičienė.

Buvusi D.Bunkaus žmona, atlikėja Natalija Bunkė Danieliui linkėjo tikrų draugų. „Jis turi daug draugų, bet iš tų daugybės žmonių linkiu jam atrasti tuos tikrus ir patikrintus laiko draugus. Jis jų turi daug. Yra šaunių žmonių, su kuriais jis nebendrauja, tačiau pakvietė į savo gimtadienį – labai džiugu ir linkiu jam atnaujinti ryšį su jais“, – teigė N.Bunkė.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu, Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Danieliaus Bunkaus 40-ojo jubiliejaus svečiai (40 nuotr.)
+34