Į „Čiop Čiop Event Studio“ vakarėlį Justiną Stambrauskaitę atlydėjo brangiausias žmogus

Justina Stambrauskaitė su mama Inga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Justina Stambrauskaitė su mama Inga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-07 20:38
AA

Rugsėjo 7 d. Vilniuje gero maisto ir gėrimų mylėtojai rinkosi į „Čiop Čiop Event Studio“ atidarymo šventę. Tarp būrio pramogų pasaulio atstovų „Le Mirage“ drabužių ženklo įkūrėja Justina Stambrauskaitė išsiskyrė atvykusi su ypatinga palyda. Šį vakarą ją atlydėjo pats brangiausias žmogus – mama.

„Su mama esame geros bičiulės. Juk tai pats artimiausias asmuo visame pasaulyje. Ir ji mane lydi visur. Vaikinai mamos neatstos. Esame net Naujuosius metus naktiniame klube šventusios. Su visa šeima. Kadangi mano patėvis šiek tiek jaunesnis, o mama šiuolaikiška – puikiai jaučiamės vakarodami drauge“, – portalui Žmonės.lt pasakojo J. Stambrauskaitė.

Justinos mama Inga prisipažino, kad mielai lankosi įvairiuose vakarėliuose drauge su abiem savo dukromis. „Jei jaunesnioji sugalvoja bėgti maratoną – lydžiu. Mėgstu leisti laiką su vaikais. Nuo mažų dienų jos turi mano palaikymą ir paramą.“

Justina Stabrauskaitė su mama Inga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Portalui Žmonės.lt moterys pasakojo, jog jas sieja itin stiprus ryšys.

Šiandien atvykti į naujos „Čiop Čiop Event Studio“ atidarymą paskatino ir Ingos aistra kulinarijai. „Gaminu su didžiausiu malonumu. Tai man patinka. Dažnai ruošiu maistą ir mėgstu lankyti ten, kur jis puikus, paruoštas su meile“, – pasakojo J. Stambrauskaitės mama.

Šį vakarą kviestiniams svečiams buvo pristatyta naujoji studija, įsikūrusi moderniame verslo centre Žalgirio gatvėje. Čia vietos užtektinai net didelėms vestuvių šventėms, atvirai virtuvei, konferencijų salei ir įspūdingai terasai ant stogo, nuo kurios atsiveria šiuolaikiniai Vilniaus pastatai ir dangaus platybės. Terasa buvo maksimaliai išnaudojama ir studijos atidarymo dieną: „Čiop Čiop“ tinklui priklausančio restorano „Peri Peri restas“ virtuvės šefa publikai gamino gardžius valgius. Čia pat koncertavo ir šventę vainikavo Lietuvos elektroninės muzikos dievukų grupė „Golden Parazyth".