Į darbą grįžęs princas Williamas papasakojo, kaip laikosi jo naujagimis

Princas Williamas, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-25 15:22
AA

Jungtinės Karalystės princas Williamas (35) trečiadienį grįžo prie karališkųjų pareigų vykdymo. Pirmadienį sūnaus su žmona Kembridžo hercogiene Catherine (36) susilaukęs aristokratas papasakojo, kokios nuotaikos jų namuose.

Princas Williamas trečiadienį prisijungė prie brolio princo Harry (33) su sužadėtine Meghan Markle (36), kurie dalyvavo Anzac dienos iškilmėse.

Kasmet balandžio 25-ąją minima Anzac diena yra skirta pagerbti per Pirmąjį pasaulinį karą kritusius Australijos ir Naujosios Zelandijos karius. 1915-aisiais Galipolio pusiasalyje žuvo tūkstančiai šių valstybių karių.

Sužadėtiniai princas Harry ir Meghan Markle oficialiuose Anzac dienos renginiuose dalyvauja nuo ryto, tuo tarpu princas Williamas prie jų prisijungė popiet. Vos atvykęs aristokratas pasisveikino su būsima broliene švelniu pakštelėjimu į skruostą.

Princas Williamas ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Susirinkusiems pasiteiravus, kaip laikosi namie likę hercogienė Catherine ir kūdikis, princas Williamas atsakė: „Ačiū, jie jaučiasi puikiai. Kol kas miegoti sekasi gerai, mažylis elgiasi gražiai, o mums tai yra geros naujienos.“

Kūdikio vardo Kensingtono rūmai dar neskelbia. Tikima, kad didžiąją naujieną rūmai praneš jau netrukus. Lažybininkai spėja, kad berniukas bus pavadintas Arthuru, Albertu, Fredericku, Jamesu arba Philipu.

Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad trečias princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas gimė balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Kūdikis gimė sverdamas 3 827 g.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine pristatė pasauliui savo trečią atžalą (25 nuotr.)
+19