Į Dubajų skridusi Monika Ra buvo apvogta oro uoste: ilgapirščiai apšvarino lagaminus

Monika Sesickaitė-Rachinštein
Monika Sesickaitė-Rachinštein
Šaltinis: Žmonės
2023-11-21 20:50
AA

Rinkodaros specialistė Monika Sesickaitė-Rachinštein, daugeliui žinoma Monikos Ra vardu, susidūrė su itin nemalonia situacija – į Dubajų skridusi moteris buvo apvogta oro uoste.

Antradienio vakarą M.Sesickaitė-Rachinštein prakalbo apie nemalonią patirtį – į Dubajų nuskridusi moteris suprato buvusi apvogta oro uoste.

Savo patirtimi su Žmonės.lt pasidalijusi Monika pasakojo, kad tai, jog jos lagaminai buvo apvogti, suprato vos atskridusi iš Vilniaus į Dubajų. Kaip pasakojo moteris, ji iškart pastebėjo, kad buvo išlaužtos jos lagaminų spynos.

„Tai tikriausiai įvyko Vilniaus oro uoste, nes persėdimas Varšuvoje buvo labai trumpas. Atskridus į Dubajaus oro uostą iškart pastebėjome, kad buvo išlaužtos spynos. Atsidarius iškart pamačiau, kad nėra mano papuošalų. Visi papuošalai yra pavogti“, – kalbėjo ji.

Monika Ra pasakojo, kad pavogti ne tik jos, bet ir klientų papuošalai, kuriuos ji turėjo nufilmuoti Dubajuje. Nuostoliai siekia tūkstančius.

Monikos Ra lagaminai

„Pavogė visą juvelyriką tiek mano, tiek klientų. Pavogė net brangius kvepalus. Buvo išluptos net kosmetinės. Visi kremai, šampūnai buvo išmėtyti per visa lagaminą, daiktai apgadinti nuo išsiliejimo“, – kalbėdama su Žmonės.lt apmaudo neslėpė ji.

Monika atskleidė, kad su tokia situacija susidūrė pirmą kartą. Dėl vagystės moteris pildys draudimo polisą, pareikš pretenzijas oro uostui bei avialinijoms.

Savo patirtimi pasidalijusi rinkodaros specialistė nori įspėti kitus. Visgi pridūrė, kad prakalbusi apie tokią patirtį socialiniuose tinkluose sulaukė gausybės laiškų iš asmenų, kurie buvo atsidūrę tokioje pat padėtyje.

„Dažniausias patarimas – vos pamačius, kad buvo apvogti lagaminai, dar neišėjus iš oro uosto iškart kreiptis į darbuotojus, kad viską užfiksuotų“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Monika.

„Pasirodo, dar šiais laikais tai vyksta. Negaliu patikėti“, – pridūrė ji.