Į kino teatrų ekranus grįžtančiai Angelinai Jolie teko didžiulis psichologinis išbandymas

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės
2021-05-10 08:39
AA

„Oskaro“ laureatė Angelina Jolie sugrįžta į kino teatrų ekranus trileryje „Trokštantys mano mirties“, kuriame aktorė sukūrė įsimintiną stiprios moters vaidmenį.

Pripažinto filmo „Sicario“ scenarijaus autoriaus ir „Vėjų upės“ režisieriaus Tayloro Sheridano naujausioje juostoje A.Jolie vaidina treniruotą ugniagesę, kurios kasdienis darbas buvo gesinti gaisrus laukinėje gamtoje.

Po vienos tragedijos filmo herojė Hana nenustoja kaltinti savęs dėl trijų žmonių mirties ir pakeičia darbą net nežinodama, jog jos laukia kur kas didesnis išbandymas.

Angelina Jolie

Apie A.Jolie gyvenime vykusius gaisrus rašė viso pasaulio spauda. Išsiskyrusi su vyru, taip pat aktoriumi, Bradu Pittu, moteris iki šiol kovoja teismuose dėl šešių jųdviejų atžalų globos.  Beveik neabejojama, jog filme „Trokštantys mano mirties“, aktorė sutiko vaidinti dėl plika akimi matomų jos bei jos herojės Hanos gyvenimo įvykių panašumo.

„Hana yra sugniuždytas psichologiškai žmogus, savyje nešiojantis iš vidaus graužiantį, kankinantį kaltės jausmą. Sutikau vaidinti šį personažą, nes mane traukia istorijos, kai sukrečiančių gyvenimo įvykių parblokštas asmuo  sugeba atsistoti ir pradėti naują gyvenimą. Man, kaip aktorei, tokie vaidmenys – gydantys, primenantys, kad net ir pabaiga nėra pabaiga, jei viduje turi stiprybės kovoti ir eiti pirmyn, kad ir kas benutiktų“, – apie savo heroję pasakojo A.Jolie.

Šiame video galite pamatyti ne tik kadrus iš filmavimo aikštelės, bet ir interviu su A.Jolie bei režisieriumi T.Sheridanu:

Aktorės teigimu, nors šis filmas įvardinamas kaip veiksmo trileris, iš tiesų jai tai – emocijų kupina drama. Būtent todėl juosta turėtų patikti ne tik įtemptų scenų gerbėjams, bet ir jautresnėms sieloms.

„Neabejoju, kad istorija žiūrovams įstrigs ilgam, nes tai, kas vyksta ekrane, artima daugeliui. Nebūtinai tiesiogine prasme. Tačiau mums dažnai tenka pereiti ugnį perkeltine prasme ir kiekvienas esame užgesinę ne vieną savo gyvenimo gaisrą“, – sakė Holivudo žvaigždė.

Jos įkūnijama veikėja Hana po ją itin stipriai sukrėtusio įvykio paskiriama į ramesnį darbą, kuris – aukštai virš medžių iškeltame gaisrų stebėjimo bokštelyje laukiniuose miškuose.

Angelina Jolie

Vieną dieną jos stebėjimo lauke pasirodo Konoras – akivaizdžiai nuo kažko bėgantis vienišas berniukas. Sugavusi baikštų dvylikametį, Hana pamažu įgauna jo pasitikėjimą ir išgirsta kraupią istoriją – du nepažįstami vyrai nušovė jo tėvą, o dabar seka ir paties Konoro pėdomis.

Hana nusprendžia bet kokia kaina apsaugoti berniuką. Tvirtai pasiryžę nepalikti jokių liudininkų, persekiotojai padega mišką, kad ugnis padarytų darbą už juos. Kyla didžiulis miško gaisras ir Hanai reikės pasitelkti visą savo išmonę, patirtį ir drąsą, kad išsisuktų nuo žudikų, viską savo kelyje niokojančio gaisro ir išgelbėtų ja pasitikintį berniuką.

Kuo baigsis ši istorija, pamatysime kino teatruose jau nuo gegužės 14 dienos, filme „Trokštantys mano mirties“. Juostoje drauge su A.Jolie vaidina Tyleris Perry, Nicholas Houltas ir kiti žiūrovams pažįstami aktoriai.

Filmo anonsas: