Į elegantišką šventę suplūdo būrys įžymybių: tarp jų – seniai matytas Marius Gelažnikas

Šventės svečiai /  Dariaus Kučio nuotr.
Šventės svečiai / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-09 14:06
AA

Kovo 8-ąją Lietuvos moterys ir stiliui prijaučiantys vyrai buvo pakviesti į elegantišką šventę.

Kviestiniams svečiams pristatyti pavasarinio „ELLE Lithuania“ ir pirmojo šalyje „ELLE Decoration Lithuania“ numeriai, rašoma pranešime spaudai.

Floristo Manto Petruškevičiaus dekoruotoje, sostinės širdyje įsikūrusioje erdvėje susirinko daugybė žinomų veidų. Vakaro nepraleido ir naująjį žurnalo viršelį papuošusi dizainerė Ramunė Piekautaitė.

Šventės akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Romantiškai nusiteikusius šventės dalyvius viso vakaro metu lydėjo diskžokėjos Simonos Burbaitės atliekamos muzikos akordai, o liūdėti neleido renginio vedėjas Rolandas Mackevičius, kuris priminė, kad kovo 8-ąją švenčiama Moters diena.

„Tad sveikiname jus visas ir sakome nuoširdų ačiū už tai, kad jūsų dėka gyvenime įvyksta tiek daug nuostabių dalykų. Jūsų meilė verčia kalnus ir kuria neįtikėtinus stebuklus!“, – pasitikdamas svečius kalbėjo R.Mackevičius.

Vakaro dalyviai galėjo sudalyvauti ne viename renginio partnerių įsteigtame konkurse, artimiau susipažinti su žurnalų kūrėjų komanda. Elegantišką vakarą vainikavo dainininko Manto Jankavičiaus koncertas.

Techniniais šventės sprendimais rūpinosi vienas geriausių renginių organizatorių Lietuvoje Liutauras Galinis.

Fotogalerija:

Elegantiškoje pavasario šventėje – būrys žinomų žmonių (106 nuotr.)
+100