Į filmo apie Marilyn Monroe premjerą skubėjo mados žinovai ir ekrano žvaigždės

Dalia Michelevičiūtė ir Giedrius Paulauskas / BFL/Tomo Lukšio nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Antradienio vakarą Vilniuje į uždarą filmo „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ seansą sugūžėjo Lietuvos televizijos žvaigždės ir mados žinovai.

Pažinčiai su charizmatiška XX amžiaus aktore, modeliu ir dainininke Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ ryžosi garsiausias Lietuvos kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, televizijos vedėjai Vytenis Pauliukaitis, Livija Gradauskienė, aktoriai Tadas Gryn, Aurelija Tamulytė, dizaineriai Kristina Kruopenytė, Egidijus Sidaras, Jolanta Talaikytė, muzikantas Arnoldas Lukošius ir kiti.

Raudonu kilimu žengė lietuviškoji Monroe

Po trumpos M.Monroe gyvenimo retrospektyvos salėje užgeso šviesos, o projektoriai apšvietė raudonąjį kilimą, kuriuo į kino salę žengė lietuviškąja Marilyn Monroe tituluota aktorė Dalia Michelevičiūtė.

Subtilia juoda suknele ir rausvais bateliais pasipuošusi moteris priminė tikrąjį Amerikos sekso simbolį – taip pat buvo sušukuoti šviesūs plaukai, lūpos padažytos raudonai, o veidą puošė šypseną. Nuaidėjus aplodismentams iš pirmosios eilės pakilo dizaineris Giedrius Paulauskas, įteikęs D.Michelevičiūtei puokštę baltų gėlių. Būtent jis 44-erių aktorei sukūrė M.Monroe įvaizdį. Dar kelios akimirkos ir žiūrovų salė pasinėrė į elegancija dvelkiančią juostą „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“.

Skaitykite daugiau