Į filmo „Santa“ premjerą su vyru Adomu atvykusi Ieva Norkūnienė: „Stengiamės nepraleisti lietuviškų filmų“

Ieva ir Adomas Norkūnai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Ieva ir Adomas Norkūnai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-27 19:28
AA

Pirmadienio vakarą kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyko iškilminga Mariaus Ivaškevičiaus režisuoto filmo „Santa“ premjera. Raudomuoju kilimu žengė M.Ivaškevičius ir pagrindiniai aktoriai – mažasis Ovidijus Petravičius, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė bei Tommi Korpela, taip pat filmo kompozitorė Chinawoman, operatorius Tuomo Hutri, prodiuseriai Kęstutis Drazdauskas bei Asta Valčiukaitė ir kiti. Į filmo premjerą lydima vyro Adomo atvyko ir choreografė Ieva Norkūnienė.

Ieva prisipažino, kad jiedu su vyru mėgsta žiūrėti filmus ir stengiasi į kino teatrą nueiti visada, kai tik tam leidžia galimybės.

„Kai tik galime nueiti į kiną – taip ir darome. Atsiradus dukrelei sunkiau ištaikyti tam laiko, bet kai tik turime kam ją palikti pagloboti – noriai einame pažiūrėti kokio nors filmo“, – portalui Žmonės.lt sakė gerai nusiteikusi I.Norkūnienė.

Choreografė patikino, kad lietuviškus filmus stengiasi suspėti pažiūrėti visus. Jos teigimu, džiugu, kad lietuviai vis daugiau kuria, o aktoriai – tobulėja.

Iškilminga Mariaus Ivaškevičiaus režisuoto filmo „Santa“ premjera (77 nuotr.)
+71

„Džiugu, kad sukuriama vis daugiau lietuviškų filmų. Jaučiasi, kad ir aktoriai tobulėja, jų vaidyba tampa kur kas natūralesnė, įtikinamesnė“, – savo nuomonę dėstė moteris.

Beveik 1,5 metukų dukrą Adiją auginanti I.Norkūnienė prisipažino, kad jai gimus atrado naują laisvalaikio praleidimo būdą – serialų žiūrėjimą.

„Visi išsigąsta, kai pasakau, kad žiūriu serialus, mat iškart pagalvoja, kad tas meksikietiškas muilo operas. Tikrai ne, žiūriu žinomus populiarius užsienio kūrėjų serialus, kurie būna įvertinti ir gavę apdovanojimų“, – apie naują pomėgį prisipažino Ieva, teigusi, kad seniau tiesiog neturėdavo tam laiko, o dabar, kai dukrelė būna užmigdyta, galinti sau leisti tokią pramogą.

Būrys kino žvaigždžių ir svečių

Pagrindinį moters vaidmenį filme „Santa“ sukūrusią S.Daukšaitę-Petrulėnę į iškilmingą premjerą atlydėjo vyras Aurimas.

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru Aurimu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Premjeros nepraleido visas būrys žinomų žnonių: Algirdas Kaušpėdas su žmona Vilija, Renata Mikailionytė, Vaida Genytė, Saulius Prūsaitis ir Agnė Kuzmickaitė, Eglė Skrolytė, Giedrė Kilčiauskienė, Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Katerina Voropaj, Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu ir kiti.

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru Aurimu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Apie filmą

„Mane Santos istorijoje pirmiausia domina žmonių artumo problematika, kurią esu ne kartą nagrinėjęs ir prieš tai rašytose pjesėse bei pagal jas režisuotuose spektakliuose. Gyvendami šiuolaikiniame pasaulyje esame atsitvėrę savotiška siena nuo aplinkinių, užsidėję šarvą, kuris mus saugo nuo svetimų problemų ir išgyvenimų. Vadiname tai susvetimėjimu. Žvelgdami į svetimą skausmą sakome sau: „Manęs tai nedomina, aš turiu pakankamai savų skaudulių“, – apie filmą yra pasakojęs režisierius Marius Ivaškevičius, kurio dukra Maja irgi nusifilmavo šioje dramoje. 

Filmo „Santa“ veiksmas vyksta šių laikų Lietuvoje ir Suomijoje. Per Kalėdų atostogas lietuvė Inga (akt. Sandra Daukšaitė-Petrulėnė) su savo septynerių metų sūnumi Vincu (akt. Ovidijus Petravičius) atvyksta į Rovaniemį – miestelį Suomijos šiaurėje – aplankyti Kalėdų Senelio, kuriuo dirbantis Jussi (akt. Tommi Korpela) įsimyli Ingą. Užsimezgęs romanas blaško įsimylėjėlius tarp Lietuvos ir Suomijos. Netikėta dramatiška įvykių eiga įneša radikalių pasikeitimų į visų filmo veikėjų gyvenimus.