Į Graikiją pas krepšininką Ronaldą Rutkauską atsikrausčiusi Vasha ten atšventė ir 22-ąjį gimtadienį

Gabrielė Grygolaitytė su vyru Ronaldu Rutkausku ir dukra Adrija / Asmeninio albumo nuotr.
Gabrielė Grygolaitytė su vyru Ronaldu Rutkausku ir dukra Adrija / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-06 18:25
AA

Prieš porą dienų pas vyrą į Graikiją gyventi išsikrausčiusiai Gabrielei Grygolaitytei-Vashai ši kelionė tapo dviguba švente. Su dukra pas mylimąjį, krepšininką Ronaldą Rutkauską su judviejų dukra Adrija atskridusi atlikėja antradienį Salonikuose atšventė ir savo 22-jį gimtadienį.

„Tai pirmas mano gimtadienis, kurį sutikau su savo šeima. Ir galiu drąsiai sakyti – jis geriausias mano gyvenime“, – 15min sakė Vasha.

Savaitgalį iš Lietuvos sparnus pakėlusi Vasha čia atskiro kartu su tėvais, su ja keliavo ir mama Viktorija Mauručaitė su šeima. „Jie mane lydėjo pas Ronaldą į Graikiją, vienai buvo sudėtinga su vaiku, juolab, kad skrydis buvo su persėdimu“, – pasakojo ji.

Gabrielė Grygolaitytė

Per šias kelias dienas atlikėja sako daugiausia laiko praleidusi prekybos centruose. Juose norėjo apsilankyti ir Viktorija, ir jaunesnioji Vashos sesuo Angela. „Kokios moterys nemėgsta vaikščioti po parduotuves?“ – juokėsi ji.

„Kai tėvai išvažiuos, tada jau reiks pratintis prie naujos aplinkos. Palyginti su Vilniumi, čia labai didelis miestas. Dar nieko čia nežinau, net jei prireiktų eiti į grožio saloną, jo dar irgi tektų paieškoti“, – linksmai kalbėjo ji.

Artimiausiu metu Vasha ketina atidžiau panagrinėti ir lankytinas vietas – ją domina įvairūs muziejai, galerijos. Tačiau jau šiandien lietuvė sako jaučianti – gyvenimas Graikijoje jai patiks, ją jau spėjo sužavėti šiltas klimatas, malonūs vietiniai žmonės.

Gabrielė Grygolaitytė

„Belieka pratintis prie aplinkos. Reiks iš arčiau susipažinti su Graikijos kultūra“, – 15min sakė ji. Tai jau antras kartas, kai Vasha vieši Graikijoje, prieš keletą metų su mama lankėsi Graikijai priklausančioje Kretos saloje.

22-ejų antradienį sulaukusi atlikėja gimtadienį sutikti žada ramiai, jį atšvęs kartu su visa šeima, drauge prisės prie bendro vakarienės stalo.

Gabrielė Grygolaitytė

Jau nuo pat ryto ją sveikinimais pradžiugino ir mylimasis Ronaldas, jis ją pasveikino įteikęs rožių puokštę, pradžiugino dovanomis.

„Man šis vizitas – toks palengvėjimas, tiesiog atokvėpis! Pagaliau esame visi kartu, kaip normali šeima“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasha paliko Lietuvą: su dukra išsikraustė pas mylimąjį krepšininką

Atlikėja Vasha 22-ąjį gimtadienį sutiko Salonikuose (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2