Į Graikiją S.Burbaitė vietoj rankinio lagamino pasiėmė didžėjaus pultą: „Kai tik galiu – groju“

Simona Burbaitė su sužadėtiniu Matu Kolpertu Graikijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tinklaraštininkė ir didžėja Simona Burbaitė (29) jau kelias vasaras iš eilės paiso tradicijos – su artimiausiais bičiuliais išvykti paatostogauti. Ne išimtis ir šie metai – liepos viduryje Simona aplankė Graikiją. Iš saulėtojo krašto sugrįžusi S.Burbaitė šypsosi, kad nors vasaros kelionės su draugais jau tapo įprasta, šie metai išskirtiniai – atostogose ją lydėjo ne tik bičiuliai, bet ir daiktas, aplinkiniams kėlęs susidomėjimą.

„Į Graikiją keliavau su didžėjaus kontroleriu. Tikriausiai retas turi tokį kelionės palydovą, o ir man tokia tolimesnė kelionė su kontroleriu – pirma“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Simona.

S.Burbaitė kartu su bičiuliais saulėtoje Graikijoje praleido savaitę. Moteris pasakoja, kad vykdami į šią šalį norėjo pailsėti, tad aktyviai keliauti po vietos apylinkes nesinorėjo – atostogoms jie išsinuomojo netoli Atėnų esančią vilą.

„Iš tiesų, tai buvo vienintelės atostogos šią vasarą, nes dabar yra intensyvus darbymetis, todėl norėjosi pasimėgauti laiku su draugais ir niekur neskubėti“, – pasakoja pašnekovė.

Simonos Burbaitės kelionė į Graikiją / Asmeninio albumo nuotr.

Į tradicija tapusią kelionę bičiuliai visuomet leidžiasi liepos mėnesį, per S.Burbaitės geriausio draugo Manto Tautvaišo gimtadienį. Dėl šios priežasties, į Graikiją kartu su Simona keliavo ir didžėjaus kontrolelis. Simona juokiasi, koks gi gimtadienio vakarėlis be muzikos.

„Ne tik norėjau savo draugams surengti vakarelius prie baseino, bet ir pasipraktikuoti groti. Šią vasarą suplanuota nemažai pasirodymų Lietuvoje, todėl stengiuosi išnaudoti laiką ir kai tik galiu – tobulinti savo grojimo įgudžius. Džiaugiuosi, kad kelionėje radau vietos šiam daiktui. Ne taip sudėtinga jį su savimi pasiimti, kad ir vietoje rankinio lagamino“, – šypsosi S.Burbaitė.

Simonos Burbaitės atostogos Graikijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Simona priduria net oro uoste sulaukusi susidomėjimo – juk reto keliautojo rankose galima pastebėti didžėjaus kontrolerį.

„Oro uosto darbuotojai buvo susidomėję, ką čia su savimi vežuosi. Bet gerąja prasme – klausė, ką groju, kokia muzika man patinka. Pastebėjau, kad kontroleris gali tapti savotišku bendravimo ir dėmesio atkreipimo elementu. O ir gali būti kaip stiliaus akcentas“, – nusikvatoja ji.

Simonos Burbaitės kelionė į Graikiją / Asmeninio albumo nuotr.

Savaitę Graikijoje praleidusi S.Burbaitė pasakoja, kad atostogos nebuvo vien nesibaigiantys vakarėliai viloje. Simona su bičiuliais kelias dienas praleido ir Atėnuose, aplankė ir bene garsiausią Atėnų objektą – Akropolį. Tiesa, mėgautis Akropolio grožiu lietuviams šiek tiek trukdė karštis.

„Vietiniai pasako, kad ant Akropolio kalno dažniausiai būna penkiais laipsniais karščiau nei visame mieste. Tikriausiai taip ir buvo. Sužinojome, kad dieną prieš mums čia apsilankant, dėl karščio Akropolis buvo uždarytas ir lankytojai patekti į jį negalėjo. Taip pat, girdėjome rekomendacijų, kad Atėnus geriausia aplankyti rugsėjį“, – sako ji.

Simonos Burbaitės kelionė į Graikiją / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė su sužadėtiniu Matu Kolpertu Graikijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Simona pastebi, kad koronavirusas turizmo Graikijoje, rodos, nesustabdė. „Atėnuose gyvenimas verda. Kiek pastebėjome, žmonės laikosi reikalavimų ir rekomedacijų“, – įspūdžiais dalijasi S.Burbaitė.

Šiandien, kai jau atostogos liko tik prisiminimuose, Simona džiaugiasi galinti žiūrėti juostiniu fotoaparatu užfiksuotus Graikijos kadrus. S.Burbaitė šypsosi – taip užfiksuotos akimirkos teikia kur kas daugiau džiaugsmo, nei telefonu padarytos nuotraukos.

„Tos nuotraukos visai kitokios… Jos tikros ir natūralios. Juk juostoje – tik 36 kadrai, todėl ir fotografavimo principas kitoks, nei su telefonu – stengiesi užfiksuoti tikrai ypatingas akmirkas, – sako ji. – O ir labai juokinga stebėti, kai paprašius aplinkinių žmonių nufotografuoti, sulauki klausimų, kaip su tokiu aparatu elgtis.“

Simonos Burbaitės kelionė į Graikiją / Asmeninio albumo nuotr.

O ką S.Burbaitė patartų norintiems įspūdžių, bet bijantiems keliauti karantino metu? Simona įsitikinusi – jei tinkamai pasiruošta kelionei, viskas einasi sklandžiai.

„Tikriausiai jau reikia susitaikyti su dabartine situacija ir tuo, kad pasaulis yra pasikeitęs. Yra galimybių ir keliauti, tačiau prieš keliaujant reikia pasidaryti namų darbus – pasidomėti, kokie kitos šalies reikalavimai, užpildyti reikalingas formas, kurių prašo, jei reikia – pasidaryti testus“, – sako S.Burbaitė.

Fotogalerija:

Simonos Burbaitės kelionė į Graikiją (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau