Į grožio renginį su Evelina Young atvykusi Jurga Anusauskienė: „Natūralios turi būti tik daržovės“

Evelina Anusauskaitė-Young ir Jurga Anusauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Visuomet sakau, kad moteris atrodo taip, kiek ji skiria sau laiko. Viskas matyti jos veide, viskas matyti išorėje“, – įsitikinusi Jurga Anusauskienė. Pirmadienio vakarą ji drauge su dukra Evelina Anusauskaite-Young viešėjo grožio renginyje, kur išbandė naujus aromatus, domėjosi makiažo subtilybėmis.

J.Anusauskienė savo išvaizdai skiria daug dėmesio ir, sako, visuomet stengiasi atrodyti nepriekaištingai. Moteris neslepia – natūralus grožis turi spinduliuoti iš vidaus, tačiau jei reikia, ši norėdama pabrėžti privalumus ir užmaskuoti trūkumus nesibodi naudoti ir specialių kosmetikos priemonių.

„Natūralios turi būti tik daržovės. Moteris visuomet geriau atrodo susitvarkiusi“, – teigia ji.

Nepaisant to, net ir leidžiant laiką prie veidrodžio reikia jausti saiką. „Jei moteris savo grožiui skiria 23 valandas per parą, tai matosi tik tuštutė su priklijuotomis blakstienomis ir tuščiu vidumi. Visur turi būti balansas“, – sakė J.Anusauskienė.

Į klausimą, kiek Jurga pati kasdien laiko praleidžia prie veidrodžio, atsakyti suskubo Evelina.

Evelina Anusauskaitė-Young / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kokias 22 valandas“, – juokėsi ji. Į Lietuvą sugrįžusi dainininkė grožio kulto nesureikšmina, o makiažo priemonių kasdien stengiasi nenaudoti – dažosi tik tuomet, kai to reikalauja koncertai ar filmavimai.

„Tikrai nesu iš tų, kurios negali išeiti į gatvę be makiažo. Jei žinau, kad sulauksiu dėmesio, susitvarkau, tačiau nesu grožio vergė“, – Žmonės.lt sakė Evelina.

J.Anusauskienė savęs taip grožio verge taip pat nevadina, nors ją be makiažo viešumoje sunku pamatyti. Padailinti veidą kosmetikos priemonėmis ji progos nepraleido ir filmavosi televizijos projekte „Tikri vyrai“.

„Kariuomenės vadai labai juokėsi, kai aš norėdama palengvinti kuprinę išėmiau atsarginius batus, bet pasilikau kosmetinę. Tuomet jie stebėjosi – kam man to reikia? Turbūt tai yra įprotis, ir net jei aš jos nenaudočiau, man turbūt pačiai būtų dėl to geriau“, – sakė ji.

Kokias grožio priemones visuomet galima rasti Jurgos ir Evelinos kosmetinėse? „Visada turiu kvepalų, rankų kremą ir lūpų blizgesį“, – sako J.Anusauskienė. Tuo tarpu Evelinai svarbiausia po ranka turėti maskuoklį ir akis paryškinantį tušą.

Pirmadienio vakarą jos abi sudalyvavo salone „KristiAna“ vykusiame išskirtinės aromatų kolekcijos pristatyme, kurią įkvėpė unikalūs Salvadoro Dali papuošalai. Vakaro viešnios savo kolekciją pristatė kompanijos savininkas Jeanas Pierras Grivory.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Išskirtinėms viešnioms – Salvadoro Dali papuošalų įkvėpti aromatai (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau