Į grožiui dedikuotą šventę Vilmą Javtokienę atlydėjo dukra

Šventės viešnios / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paplepėti apie grožio rinkos naujienas, pasidalyti atradimais ir, galų gale, šnektelėti su seniai matyta drauge – tokių tikslų vedinos žinomos šalies damos rinkosi į grožio ir estetikos centro „Beauty Peak“ naujų erdvių pristatymą.

Į stilingą vakarą atvyko konditerė Liucina Rimgailė, televizijos laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė, žurnalistė Daiva Žeimytė ir dukros Gretos lydima Vilma Javtokienė.

Grožio ir estetikos centro „Beauty Peak“ įkūrėja Jurgita Motuzaitė įsitikinusi, kad profesionali odos priežiūra - raktas į gražią išvaizdą.

„Spindinčios akys, laiminga šypsena veide neabejotinai jaunina, tačiau neužtenka vien tik pačiai atidžiai rūpintis savo oda, svarbu kasdienę veido ir kūno odos priežiūrą derinti su grožio procedūromis, kurias atlieka profesionalai“, – sakė Jurgita Motuzaitė.

Prieš dvejus metus įsikūręs „Beauty Peak“ grožio centras išsikovojo efektyvių grožio procedūrų ieškančių savo klienčių pasitikėjimą. Čia dirbantys grožio profesionalai išmaniai derina ilgametę patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškus produktus. Štai kodėl švęsti centro antrojo gimtadienio į jo naujus namus šalia Nėries upės, paskutinę pavasario dieną susirinko didelis būrys žinomų ir savo išvaizda besirūpinančių moterų.

„Kiekvienai iš mūsų apsilankyti pas kosmetologą yra ne prabanga, o būtinybė, – įsitikinusi Jurgita Motuzaitė. – Jei rūpinamės mityba, sportuojame, mėginame išlaikyti gražias kūno linijas, tai veido oda taip pat turi būti sveika ir švari. Skatinu moteris savęs nepamiršti, mylėti save, prižiūrėti savo kūną ir daryti tai kūrybiškai bei atsakingai: pasirinkti tai, kas joms tinka, patinka ir teikia džiaugsmo. Neabejoju, kad grožio procedūros gali būti vienas iš kokybiško laiko sau pasirinkimų“.

Žinomos lietuvės rinkosi naujoje grožio oazėje (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau