Į Ievos Narkutės koncertą botanikos sode susirinkusios tūkstantinės minios lietus neišbaidė

Ieva Narkutė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ievos Narkutės gerbėjai turėjo neeilinę progą naujai darbo savaitei įkvėpimo pasisemti sekmadienį surengtame dainininkės koncerte. Renginys, kurį suorganizavo Kristupo vasaros festivaliai, klausytojus pakvietė į šalia sostinės esantį Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sodą.

Ir nors iki koncerto likus geram pusvalandžiui viską aplinkui skalbė lietus, I.Narkutės gerbėjai nepabūdo šių dangaus išdaigų ir miniomis traukį į botanikos sodą. Atvažiavusiems prieš pat koncertą, automobilius teko statyti už gero kilometro nuo įėjimo į sodą ir per lietų kulniuoti pėsčiomis.

Anšlaginis Ievos Narkutės koncertas Kairėnų botanikos sode (53 nuotr.)
+47
Ievos Narkutės koncertas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau prasidėjus koncertui, lietus jau buvo liovęsis, tad kas sėdėjo ant medinių suoliukų, kas jaukiai įsitaisė ant pledų ar rado savo vietą ant kėdžių. Renginio organizatoriai portalui Žmonės.lt sakė, kad į koncertą susirinko kiek daugiau nei tūkstantis I.Narkutės gerbėjų.

Kartu su gyvo garso grupe pasirodžiusi Ieva su tūkstantine gerbėjų minia pasisveikino daina, o vėliau paaiškino, kad visuomet taip elgiasi.

Ievos Narkutės koncertas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Užlipu ant scenos taip nemandagiai, padainuoju ir tada jau sveikinuosi. Tad labas vakaras! Galite ir jūs su manimi pasisveikinti“, – su susirinkusiais sveikinosi ir juokavo Ieva. Gerbėjai jai atsakė plojimais.    

Dainininkė į savo autorinio koncerto programą įtraukė jau žinomas savo dainas, tokias kaip „Ryto durys“, „Lietus sekmadienį“ ir, žinoma, „Raudonus vakarus“.

Prieš atlikdama dainą apie lietų, Ieva juokėsi, kad dar prieš koncertą įsivaizdavo, kaip jai uždainuojant pradeda pilti lietus.

„Lietus krenta, krenta ant jūsų, o čia (po stogu – aut.past.) bandau jus įtikinti, kad lietus atgaivina. Tačiau tai, ko bijojau, nutiko prieš koncertą“, – klausytojams pasakojo I.Narkutė.

Tarp šios atlikėjos gerbėjų, susirinkusių į Kairėnų botanikos sodą, buvo matyti neseniai susituokę Liucina ir Tadas Rimgailos, TV laidų vedėja, žurnalistė Jovita Valeikaitė, dainininkė Evelina Sašenko su mylimuoju Romu, buvęs švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

Ievos Narkutės koncertas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau