Į interpeliaciją G.Landsbergis atvyko pasikeitęs: vietoj klasikinės šukuosenos – „skiauterė“

Gabrielius Landsbergis pademonstravo naują šukuoseną / Žygimanto Gedvilos ir Luko Balandžio / BNS nuotr.
Gabrielius Landsbergis pademonstravo naują šukuoseną / Žygimanto Gedvilos ir Luko Balandžio / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min, Žmonės.lt
A
A

Antradienį Seimas svarstė interpeliaciją užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui. Seime pasirodęs ministras ne tik atsakė į interpeliacijos klausimus ir išsaugojo postą, bet ir pademonstravo naują šukuoseną – nedidelę „skiauterę“.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį Seime atsakė į 45 opozicijos jam inicijuotos interpeliacijos klausimus.

Atėjęs į Seimo tribūną jis pasidžiaugė dėmesiu užsienio politikai ir perskaitė jau anksčiau pateiktus atsakymus į klausimus.

G.Landsbergio apranga nesiskyrė nuo jam įprastos – jis vilkėjo tamsų mėlyną kostiumą, žydrus marškinius ir derantį dryžuotą kaklaraištį, tačiau jo įvaizdį kiek pakeitė nauja šukuosena.

Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Vietoj santūraus, klasikinio sušukavimo – įmantresnis variantas. Dažniausiai atgal sušukuoti ministro plaukai šį kartą buvo sukelti į viršų ir suformuota nedidelė skiauterė.

Fotogalerija:

Išklausius ministro atsakymus buvo sudaryta speciali komisija, kuri pasiūlė pritarti ministro išdėstytai pozicijai. Už tai balsavo 73, prieš – 47, susilaikė 6 parlamentarai. Seimo statutas numato, kad vienos sesijos metu negalima pakartotinai pateikti interpeliacijos tam pačiam Vyriausybės nariui, tad bent kurį laiką G.Landsbergis bus „neliečiamas“.

G.Landsbergiui opozicija turėjo klausimų nuo Rusijos ambasadoriaus išsiuntimo iš mūsų šalies derinimo su strateginiais partneriais, sankcijų režimo taikymo Kaliningrado prekiniam tranzitui, kodėl ministras, kaip planavo, neatsistatydino „Belaruskalij“ trąšų tranzito skandalo įkarštyje, kodėl buvo delsiama su visos Lietuvos ambasados Ukrainoje evakuacija iki to, ką Lietuvos diplomatija yra nuveikusi, kad Aliaksandro Lukašenkos režimas būtų sankcionuojamas ne mažiau nei Vladimiro Putino, ambasadorių skyrimo, Taivaniečių atstovybės Vilniuje atidarymo aplinkybių.