Į JAV dėl futbolo grįžęs Vytautas Andriuškevičius – apie sumestą naują gyvenimą, vestuves ir skandalą

Vytautas Andriuškevičius / Futbolo klubo „Thorns“ nuotrauka
Vytautas Andriuškevičius / Futbolo klubo „Thorns“ nuotrauka
Arnas Šarkūnas
Šaltinis: Žmonės
2023-03-24 01:36
AA

Kai Vytautas ANDRIUŠKEVIČIUS (32) tęsti futbolininko karjeros iš JAV patraukė į Europą, Portlande paliko kelioninį autobusiuką, nes žinojo sugrįšiantis. Galiausiai ir grįžo, tik jau kitu amplua – tapo vienu iš trenerių moterų komandoje „Thorns“, su ja iškovojo pirmąjį trofėjų ir išgyveno nemenką skandalą.

Vytauto, draugų vadinamo tiesiog Vytu, karjera iš Lietuvos kone visada driekėsi svetur. Krašto gynėjas spėjo pažaisti Lenkijos, Švedijos, Nyderlandų, JAV aukščiausiosiose lygose, trumpam grįžo į gimtinę ir patraukė į Kazachstaną. Būtent ši šalis ir tapo paskutine jo, kaip profesionalaus futbolininko, stotele – dėl nuolat kamavusių traumų ir pandemijos įtakos jis futbolo batelius ant vinies pakabino būdamas vos trisdešimties.

„Kiekvienas kopiame į savo Everestą, bet ne visi susipranta, kada laikas leistis žemyn. Manau, tai padariau laiku“, – sako. Vis dėlto su futbolu neketino atsisveikinti ir su žmona Greta grįžo į Portlandą.

2021 metų lapkritį Amerikoje ir susituokėte. Per vestuves pasipuošėte tautine juosta...

Tėvai dėl pandemijos ribojimų negalėjo atvykti, tad miesto parke surengėme nedidelę jaukią šventę. Norėjome pakviesti tik kelis liudininkus, tačiau galiausiai susirinko apie dvidešimt draugų.

Tarp jų – ir pusiau kubietis, pusiau lietuvis Vilius, kuris pats išmoko lietuvių kalbą