I.Jučaitės mirties sukrėstas L.Adomaitis skyrė jautrius žodžius: „Protas sunkiai priima“

Indrė Jučaitė ir Linas Adomaitis / Eglės Gendrėnaitės ir socialinių tinklų nuotr.
Indrė Jučaitė ir Linas Adomaitis / Eglės Gendrėnaitės ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-07 09:17
AA

Penktadienį Lietuvą pasiekė liūdna žinia apie festivalio „Kaunas Jazz“ meno vadovės Indrės Jučaitės-Sarneckienės mirtį. 42-ejų moters netektį išgyvena ne tik šeima, bet ir muzikos pasaulio kolegos. Sužinojęs apie Indrės mirtį, atlikėjas Linas Adomaitis socialiniuose tinkluose pasidalijo jos nuotrauka ir skyrė jautrius žodžius.

Sužinojęs apie Indrės Jučaitės-Sarneckienės mirtį, atlikėjas Linas Adomaitis feisbuke pagerbė jos atminimą jautriais žodžiais.

„Tokį Indrės žvilgsnį visuomet prisiminsiu...

Labai skaudi netektis. Giliausia užuojauta mylimiems Indrės mamai ir tėčiui. Ramybės Indrės sielai. Protas sunkiai priima, kad Jos jau nėra. Bet iš tiesų Ji yra ir bus prisiminimuose tokia pat nuoširdi, dėmesinga, jautri, linksma, turinti puikų humoro jausmą ir gebanti apginti vertybes.

Šiandien visas Lietuvos džiazo pasaulis gedi nuostabaus žmogaus, puikios organizatorės ir nuoširdžios, paprastos asmenybės – Indrės...

Ilgėsimės Tavęs... Ilsėkis ramybėje“, – feisbuke rašė L.Adomaitis.

Žmonės.lt primena, kad sausio 6-ąją pasiekė skaudi žinia – mirė festivalio „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė-Sarneckienė. Jai buvo 42-eji.

Žinią apie skaudžią netektį portalui Žmonės.lt patvirtino Indrės Jučaitės tėvas Jonas Jučas. Jis trumpa žinute pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Šiandien 17.25 val. mirė man brangiausias pasaulyje žmogus – vienintelė dukra Indrė išėjo. Padariau, ką galiu ir ko negaliu, bet neišsaugojau“, – rašė J.Jučas.

Žmonės.lt žiniomis, I.Jučaitė beveik dvejus metus sirgo sunkia liga – kovojo su smegenų vėžiu.

Indrė Jučaitė ir Jonas Jučas / Asmeninio albumo nuotr.

Po žinios apie Indrės Jučaitės-Sarneckienės mirtį feisbuke pasisakė „Kaunas Jazz“ komanda.

„Sunku rasti tinkamus žodžius, tačiau turime pranešti liūdną žinią. Šiandien mus paliko ilgametė festivalio „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė-Sarneckienė. Pastaruosius pusantrų metų Indrė festivalio veiklas koordinavo sirgdama nepagydoma onkologine liga. Šį vakarą jos netekome, tačiau iki paskutinių akimirkų jos širdyje švietė meilė džiazui ir aistra darbui festivalyje.

Jos širdyje švietė meilė džiazui.

Indrės geranoriškumas ir nuoširdumas buvo tvirtas visos Kaunas Jazz komandos pamatas. 2023 metų festivalio sezone išgirsite keturis koncertus, kuriais rūpinosi būtent ji. Dėkojame visiems bičiuliams, bendražygiams ir džiazo draugams, kurie šiandien mintimis išlydi ją į paskutinę kelionę.“

Indrė Jučaitė ir Jonas Jučas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Taip pat paskelbta, kada ir kur vyks atsisveikinimas bei laidotuvės.

Atsisveikinti su Indre Jučaite-Sarneckiene bus galima laidojimo namuose „Tylos namai“, Vaidoto g. 54, Kaune (Panemunėje) sausio 9 d., pirmadienį, nuo 14 iki 21 val. ir sausio 10 d., antradienį, nuo 10 iki 14 val.

Urna išnešama sausio 10 d., antradienį, 14 val., laidotuvės vyks Panemunės kapinėse.

Įrašą „Kaunas Jazz“ komanda baigė šiais žodžiais: „Amžinai išliksi mūsų širdyse, Indre.“

Fotogalerija:

„Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė-Sarneckienė (28 nuotr.)
+22