Į Juozo Liesio „Toyotą“ trenkėsi studento BMW: „Vaikinas „nepataikė“ iš geros valios“

Juozas Liesis ir BMW vairuotojas / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Liesis ir BMW vairuotojas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-30 13:53
AA

Grupės „B‘Avarija“ narys Juozas Liesis savaitę pradėjo nemaloniai: pirmadienio popietę į jo „Toyotą“ įvažiavo studento vairuotas BMW automobilis.

Eismo įvykis nutiko pirmadienio popietę, J.Liesio automobilis tada stovėjo vietoje, pats atlikėjas įvykio vietoje nebuvo.

„Buvau susitikime dėl „B‘Avarijos“ reikalų – dabar grupės dvidešimtmečio proga vasario 14-ajai ruošiame smagų dalyką. Staiga į susitikimą įsiveržė žmonės ir klausia, ar aš tokį automobilį vairuoju, – numerius pasakė... Na taip, aš... Paaiškėjo, kad į mane įvažiavo studentas“, – Žmonės.lt pasakojo J.Liesis.

Nors situacija nemaloni, atlikėjui tai nuotaikos nesugadino. Jis nupasakojo įvykio aplinkybes ir tikino suprantąs, kad viskas nutiko netyčia.

Apgadintas Juozo Liesio automobilis / Asmeninio albumo nuotr.

„O ką aš su savo nervais pakeisiu? Suprantu ir tą žmogų... „Kregždę“ vairuoti yra reikalų. Man nebuvo paprasta tokį automobilį vairuoti, o tuo labiau studentui. Vaikinas „nepataikė“ iš geros valios – norėjo praleisti keliu važiavusią merginą, važiavo atbuline eiga... Bet turbūt nereikia stebėtis, kad jaunam, nepatyrusiam žmogui, važiuojant atbuline eiga, dar su tokiu „žvėriuku“, taip nutiko...“ – sakė J.Liesis.

Kol kas tiksliai įvardinti, kokią žalą J.Liesis patyrė, sunku: „Iš to, ką matau aš, tai sulenktas sparnas, priekinis bamperis, įvažiuota į diską ir per padangą perbraukta... Bet aš nesu vertintojas, čia reikia, kad vertintojai įvertintų.“

Apgadintas Juozo Liesio automobilis / Asmeninio albumo nuotr.