Į kaimą persikėlusią Ritą Daveiko ištiko panika: „Teks pasitelkti savo superpūslę ir neiti į tualetą“

Rita Daveiko  / LNK nuotr.
Rita Daveiko / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-23 11:47
AA

Nuomonės formuotoja, dar geriau žinoma kaip buvusi skandalingojo Lauryno Maybacho mergina Rita Daveiko ryžosi ekstremaliems gyvenimo pokyčiams ir išsikraustė gyventi į jokių patogumų neturintį kaimą. Čia ji susidūrė su neįprastais sunkumais: nėra tualeto, nėra vandens, viskuo reikia pasirūpinti pačiai ir susidurti su baisiausiais pasaulyje gyviais.

Iki tol Ritos gyvenimas buvo grožio miegas, sporto salė namuose, grožio injekcijos, masažai, pilingai, baseinai. Daug investuojanti į savo grožį mergina sako pasiputlinusi lūpas, koregavusi žandikaulį, rašoma pranešime spaudai.

Mergina ryžosi eksperimentui dalyvauti LNK interneto televizijos šou „Pelenė Princesė“ ir susikeitė vietomis su kaime pas močiutę gyvenančia trisdešimtmete Anželika. Pagal vieną populiariausių ukrainiečių televizijos formatą kuriamame realybės šou merginos iš prabangaus ir nerūpestingo gyvenimo visa galva panyra į tikrą kaimą ir turi galimybę susipažinti su sunkia kukliau gyvenančių merginų kasdienybe.

Rita Daveiko / LNK nuotr.

„Bijočiau karvių melžti, man gaila jas tampyti“, – prieš išvykdama į kaimą kalbėjo visuomenės nuomonės formuotoja Rita. Tačiau tai, ką išvydo pelenės namuose, buvo baisiau nei karvių melžimas: lauko tualetas kartu su dušu, malkų kapojimas, vanduo iš kolonėlės ir dar kai kas labai ekstremalaus.

Tik atvykusi į kaimą ir išvydusi lauko tualetą – dušą, Rita nusprendė, kad į jį neis, geriau kentės ir gamtinių reikalų neatlikinės. „Neisiu į tualetą ir nevalgysiu“, – sakė mergina, į kaimą atvykusi su aukštakulniais.

Ir tai dar ne viskas. Atlikinėdama pelenės Anželikos paliktas užduotis, ji susidūrė ir su didžiausia savo gyvenimo fobija – vorais, kurių kaime buvo labai daug. Merginą ištiko šokas ir panika, po kurios ji tiesiog atsisakė toliau vykdyti paliktas jai užduotis. Vorų buvo visur – net tualete.

Rita Daveiko / LNK nuotr.

„Teks tiesiog pasitelkti mano superpūslę ir neiti į tualetą, nes ten yra vorų“, – be jokios ironijos kalbėjo princesė Rita.

Gražuolės princesės ir drovuolės pelenės iš visos Lietuvos savo gyvenimais keičiasi kiekvieną savaitę – LNK interneto televizijos realybės šou „Pelenė Princesė“.

Realybės šou „Pelenė Princesė“ dalyvė Rita Daveiko (9 nuotr.)
+3