I.Kavaliauskaitė apie „Kaukių“ nugalėtoją – jos dėdę M.Kavaliauską: „Žinojau nuo pirmos sekundės“

Martynas Kavaliauskas ir Indrė Kavaliauskaitė / Socialinių tinklų ir LNK nuotr.
Martynas Kavaliauskas ir Indrė Kavaliauskaitė / Socialinių tinklų ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-22 08:03
AA

Sekmadienį šou „Kaukės“ įvyko didysis finalas, kuriame susigrūmus trims dalyviams atskleistos visos kaukės. Projekto nugalėtojas slėpėsi po Avino kauke, o ją atidengus, paaiškėjo – tai atlikėjas Martynas Kavaliauskas.

Šou „Kaukės“ nugalėtoju tapęs Martynas Kavaliauskas viso projekto metu sėkmingai slėpė savo tapatybę ir sužavėjęs teisėjų bei žiūrovų širdis surinko 3697 balsus. 

Komisijos narė, nugalėtojo giminaitė Indrė Kavaliauskaitė jau ilgą laiką jautė, kad po Avino kauke – jos dėdė Martynas. Apie tai laidų vedėja kalbėjo ne tik projekto metu, bet ir po jo. Po giminaičio pergalės, Indrė pasidalijo nuotrauka iš šou scenos ir tikino, kad apie tai žinojo nuo pat pirmos akimirkos. 

„Gimėm tarp baltų chalatų. Žinojau nuo pirmos sekundės, bet slapstytis mes abu mokam teisingai.  Tu geriausias ir tau pavyko. Sveikinu broli, pusbroli, dėde viename. Kaip pavadinsi, nepagadinsi“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė Indrė. 

„Kavaliauskai power“, – pridūrė ji.

Šou nugalėtoju tapęs M.Kavaliauskas neslėpė, kad ši patirtis jam buvo išties ypatinga. 

„Jaučiausi nenormaliai smagiai, nes galėjau būti ir piktas, ir geras, ir irzlus, žodžiu, įvairiapusiškas. Tikiuosi, kad namuose irgi toks būsiu. Gal be kaukės. Tiesiog Avinas“, – vos nusiėmęs kaukę, juokėsi dainininkas.

Nenuostabu, kad Indrei Kavaliauskaitei pavyko įtikinti daugelį komisijos narių, jog po Avino kauke slepiasi jos dėdė. 

„Iš tikrųjų aš labai džiaugiuosi, kad žiūrovai, kurie stebėjo visą šitą sezoną ir visus pasirodymus, mane palaikė finale ir jų balsas buvo lemiamas. Manau, tai yra didžiausias laimėjimas“, – tik nulipęs nuo scenos, už palaikymą dėkojo Martynas Kavaliauskas.

„Kaukių“ finalo akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.
„Kaukių“ finalo akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Maža to, garsus atlikėjas prisipažino labiausiai projekte bijojęs giminaitės Indrės Kavaliauskaitės, su kuria užaugo.

„Nebijojau nei kitų personažų, nei dalyvių, tik Indrės. Dėl to stengiausi slėpti ir savo kūno manieras ir apskritai netgi eidamas į sceną, kai mane atvesdavo apsauga, stengdavausi eiti vieną kartą tai kreivai, tai kumpai, kad tik kuo daugiau slėpčiau save.

Per vieną dainą netgi buvau prisikimšęs popieriaus, kad atrodytų, jog tai galbūt kito žmogaus kūnas“, – gudrybėmis, kurių teko imtis norint nuslėpti savo tikrąją asmenybę, dalinosi Martynas.

Primename, kad šou „Kaukės“ finalo metu atidengtos dar dvi kaukės. Po superherojaus personažu slėpėsi prodiuseris Deivydas Zvonkus, užėmęs antrą vietą, o po mėnulio kauke – atlikėja Ieva Zasimauskaitė, projekte iškovojusi trečią vietą.

Didysis „Kaukių“ finalas (50 nuotr.)
+44