Į kino šventę atvyko ir šurmulį dėl suknelės kėlusi besilaukianti Kembridžo hercogienė Catherine

BAFTA ceremonijoje – ir princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Karališkosios šeimos dėmesio sulaukė sekmadienio vakarą Londone, karališkojoje Alberto koncertų salėje, vykstanti Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimų (BAFTA) teikimo ceremonija. Čia atvyko princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine.

Jos pasirodymas jau ne pirmi metai sukelia šurmulį net iki šventės.

Štai pernai Didžiosios Britanijos princas Williamas net pademonstravo savo atkaklumą: į Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimų (BAFTA) ceremoniją jis atvyko kartu su žmona nors buvo pasklidę gandų, kad kvietimas skirtas tik jam, o žmonos viešnagės baiminamasi tik todėl, kad ji savo svarbumu ir grožiu gali nustelbti visą šventę.

BAFTA ceremonijoje – ir princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine / „Scanpix“ nuotr.

Hercogienė atvyko – išdidi ir puošni, vilkinti „Alexander McQueen“ mados namų suknelę. Šįmet ji rinkosi Jenny Packham sodrios alyvuogių žalios suknelę. Dėl apdaro jau anksčiau buvo iškilusi dilema. Karališkosios šeimos nariai niekaip negali demonstruoti savo politinių pažiūrų bei nusiteikimo. Tačiau juodai šįmet vilkinčių moterų protestas toks stiprus, kad sunku jam nepasiduoti. Kas norėjo paguodos – tai galėjo įskaityti juodame hercogienės dirželyje, pajuostame po krūtine.

Dėmesys karališkajai porai skirtas ir dėl to, kad princas Williamas yra Didžiosios Britanijos kino ir televizijos meno akademijos prezidentas.

Karališkoji pora nedalyvavo BAFTA ceremonijoje nuo 2009 metų, princas Williamas dėl to net buvo sulaukęs kritikos, kad neatlieka savo pareigų.

BAFTA ceremonijoje – ir princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine (10 nuotr.)
+4

BAFTA ceremonijos akimirkos (90 nuotr.)
+84

Skaitykite daugiau