Į kino teatrus atkeliauja ilgai lauktas ir žvaigždžių pilnas „Akvamenas“: aktoriai sutiko vaidinti nė neskaitę scenarijaus

Jasonas Momoa filme „Akvamenas“
Jasonas Momoa filme „Akvamenas“
Šaltinis: Žmonės
2018-11-22 09:49
AA

Liko mažiau nei mėnuo iki gruodžio 21 dieną Lietuvos kino teatruose įvyksiančios itin laukiamos premjeros „Akvamenas“ – garsusis režisierius Jamesas Wanas pristato įspūdingų vaizdų ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų filmą, pasakojantį pusiau žmogaus – pusiau Atlantidos palikuonio Artūro Kario istoriją. Juosta pasakos apie po vandeniu kažkada panirusią jo gimtinę, apie dievams prilygstančias stebuklingas Artūro galias ir apie jam skirtą karaliaus likimą, o pagrindiniuose vaidmenyse išvysime tokias Holivudo garsenybes kaip Jasoną Mamoa, Nicolę Kidman, Amber Heard bei Dolphą Lundgreną. Kalbama, kad visos šios žvaigždės juostoje sutiko vaidinti nė neskaitę scenarijaus.

„Nicole Kidman nesiginčijo nei dėl atlygio, nei dėl kitų detalių, ji sutiko vaidinti juostoje iškart, kai J. Wanas pasakė, jog jai teks Atlantidos karalienės Atlanos vaidmuo, o 2018 metais net neprašyta sutiko pirmąkart gyvenime sudalyvauti Comic Con konferencijoje, kurioje buvo pristatomas „Akvamenas“. Žinantys šios aktorės užimtą grafiką ir įnorius, tai prilyginu stebuklui“, – atskleidė filmo prodiuseriai ir sakė, kad kitų aktorių įkalbinėti ilgai taip pat neteko.

Apie tai, kad juostos nekantriai laukia visas pasaulis, išduoda ir faktas, kad išankstinių bilietų pardavimai pagerino visus rekordus, o Akvameno kostiumas tapo vienu labiausiai ieškomų kostiumų kalėdiniams karnavalams.

„Būtent dėl tokio milžiniško susidomėjimo jau dabar su J. Mamoa kalbamės apie tęsinį. Jei vandenyno bangos bus mums palankios, istorija šiuo filmu nesibaigs“, – tikina J. Wanas.

Filmas „Akvamenas“ pasakos apie Artūrą (aktorius Jasonas Momoa), gimusį iš Atlantidos karalienės Atlanos (aktorė Nicole Kidman) ir paprasto švyturio prižiūrėtojo meilės, aplanko Atlantidos princesė Mera (akt. Amber Heard). Aplanko ne be priežasties: pasirodo, Artūras turi brolį Ormą (akt. Patrickas Wilsonas), kuris siekia suvienyti visas povandenines būtybes ir paskelbti karą žmonėms, užteršusiems pasaulio jūras. O jam pasipriešinti gali tik Artūras – žmogaus ir deivės sūnus, galingasis Akvamenas.

Jo nuotykiai ir kvapą vaizdais gniaužianti istorija filme „Akvamenas“ į kino ekranus atkeliauja jau gruodžio 21 dieną.