Į kino teatrus atkeliauja trečioji „Monstrų viešbučio“ dalis

Animacinis filmas „Monstrų viešbutis 3: atostogos“
Animacinis filmas „Monstrų viešbutis 3: atostogos“
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-17 11:13
AA

Kone viso pasaulio vaikų ir net suaugusiųjų pamėgtas „Monstrų viešbutis“ grįžta į kino teatrus. Jau liepos 13 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodys animacinio šedevro tęsinys „Monstrų viešbutis 3: atostogos“, kuris žada ne tik pakoreguoti mažųjų žiūrovų vasaros atostogų planus, bet ir parodysiantis, kaip turiningai ir su daug nuotykių atostogauja gerai pažįstamas Drakula su šeima bei draugais. Beje, į atostogas jis išsiruošia ne šiaip sau, o su labai jau „žmogišku“ tikslu.

Naujausioje dalyje didžiulė kompanija leisis į įspūdingą kruizą, mat atostogų Drakulai prisireikė ne tik dėl nuovargio, bet ir dėl vienišumo. Tačiau rasta simpatija pasirodys ne tokia jau nekalta moterėlė ir įvels keleivius į nepamirštamus nuotykius tikrąją to žodžio prasme.

„Filmo siužetas tikrai aktualus visiems – tiek mažiems, tiek dideliems. Atmetus faktą, kad beveik kiekviename žingsnyje žiūrovų lauks po nuotykį, juostos tema universali – linksmybės per atostogas, netikėtai atsirandantis detektyvas ir visų bendras noras šalia turėti artimą sau sielą. Dar žinodami visų norą nuoširdžiai pasijuokti, pridėjome gausybę juokelių: vieni pasirodys juokingi vaikams, kitus supras tik suaugusieji“, – intriguoja režisierius Genndy Tartakovsky.

Jis neslepia, jog žiūrovai filme išgirs tokių Holivudo žvaigždžių, kaip Adamas Sandleris, Selena Gomez, Steve’as Buscemi, Fran Drescher balsus, o Lietuvoje žiūrovai pamatys lietuviškai dubliuotą juostos versiją, kuriai buvo sukviesti mūsų šalies geriausiai atpažįstami aktoriai bei jų balsai.

Drakulos šeimyna filme „Monstrų viešbutis 3: atostogos“ ilsėtis pradės jau liepos 13 dieną.