Į konkursą „Misis pasaulis 2020“ vyksianti Gretė Brokienė: „13 tūkstančių žingsnių kasdien – kaip „Tėve mūsų“

Gretė Brokienė/Asmeninio archyvo nuotr.
Gretė Brokienė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-10-29 10:16
AA

Liko vos mėnuo ir sveikos gyvensenos specialistė Gretė Brokienė (28) skris į Kiniją Lietuvai atstovauti tarptautiniame grožio konkurse „Misis pasaulis 2020“ („Mrs. Globe 2020“). Kartu su vyru, prodiuseriu Aleksandru Broku, dukrytę Leylą auginanti moteris nuolat domisi inovacijomis ir tuo, kas jai pagerintų pasiruošimą konkursui.

„Misis pasaulis 2020“ Kinijos mieste Shenzene vyks lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis.  Šis konkursas, kuriame dalyvauja ištekėjusios moterys, nėra vien tik apie išorinį grožį. Atrankos metu organizatoriams pirmoje vietoje buvo ne būsimų dalyvių kūno formos, o jų karjeros pasiekimai, ateities ambicijos, gebėjimas argumentuoti, kodėl jos vertos būti šiame konkurse.  Ir Gretė tai puikiai įrodė.

Kaip ten bebūtų, kone kiekviena moteris siekia dailios figūros – stengiasi sveikai maitintis, pasirenka jai tinkamą sporto programą. G.Brokienė profesionaliai domisi sveika mityba ir konsultuoja šiuo klausimu kitas moteris, daug metų žaidė lauko tenisą, o mokydamasi mokykloje šoko sportinius šokius – gimus dukrytei ir vėl sugrįžo ant parketo. „Žiemą su šeima slidinėjame Alpėse, o vyras užkrėtė meile vandens sportui – Aleksandras dažnai plaukioja jėgos aitvaru bei banglente. O šiaip – 13 tūkstančių žingsnių kasdien – kaip „Tėve mūsų“, – nusijuokia Gretė.

Gretė Brokienė/Aleksandro Broko („Culture Bridge“) nuotr., Simonos Broks („Make Up For Ever“) makiažas, Vitalio Čepkausko stilius, „Mon Cheri“ salono drabužiai

„Tiesa, yra dalykų, kurių neįmanoma pakeisti vien subalansuota mityba ir sportu, todėl nusprendžiau išbandyti poodinių riebalų naikinimą „Cryoslim“ aparatu. Ieškojau būdo pakoreguoti vietas, kurios nepasiduoda subalansuotai mitybai ar fiziniam aktyvumui. Kūno sandaros analizės metu išsiaiškinau, kad genetiškai mano kūne riebalai linkę kauptis pilvo srityje, todėl galiu daryti nors ir po 100 atsilenkimų kasdien, rezultatas vis tiek nedžiugins. Plastikos chirurgas Dainius Daunoravičius patikino, kad man užteks 2-3 procedūrų, nes riebalinis sluoksnis nedidelis. Esu aktyvi mama ir žmona, turiu krūvas klientų, kuriems reikia pagelbėti mitybos klausimais, todėl jausmas, kuris aplanko šalčio terapijos, arba kitaip sakant, krioterapijos metu – pats geriausias.“

Gretės dukrytei – 1 metai ir 3 mėnesiai. Moteris šiuo metu sveria tiek, kiek būdama šešiolikos.

„Viskas mano galvoje pradėjo keistis subalansavus mitybą, maždaug po mėnesio grįžus į aktyvų gyvenimo būdą ir nutarus gilintis į sveikos gyvensenos ir dietologijos pagrindus. Jau kurį laiką intuityviai jaučiu, kada ir kiek valgyti, o tai ateina su praktika ir sąmoningu mąstymu“, – tikina „Misis pasaulis 2020“ konkurse šįmet dalyvausianti G.Brokienė.