Į „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ superfinalą savo noru nepateko Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ buvo paskelbta švenčių pradžia, todėl žiūrovų laukė ne tik link superfinalo žengiančių porų šokiai, bet ir jų muzikiniai šou numeriai. Kiekvieną iš šokėjų porų Vilniaus „Ūkio banko“ arenoje pristatė bene ryškiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės.

Klaipėdiečius Kristiną Navickaitę-Tiną ir Tadą Rimgailą link superfinalo lydėjo legendinė „Žuvėdra“. Žiūrovai pamatė naują, ką tik pasaulio čempionatui Brėmene sukurtą programą „Rio“, atnešusią komandai dar vieną čempionų titulą.

Ingridą Kazlauskaitę su artėjančiu superfinalu sveikino Radžis. Donatas Baumila į šokių aikštelę atsivedė Katažiną Nemycko. O Katažiną atlydėjo jos vadovaujamas „Kaštoninis“ choras. Aušrai Štukytei sėkmės linkėjo Jeronimas Milius, kurio dainos vaizdo klipe aktorė ką tik nusifilmavo.

Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Priešpaskutinį šokių konkurso vakarą teisėjavo itin reikli komisija. Be pasaulio šokių čempionės, komisijos pirmininkės Editos Daniūtės, estetikos žinovo Giedriaus Drukteinio, choreografo Aurelijaus Liškausko, komisijoje dirbo ir daugkartiniai Lietuvos ir pasaulio čempionai Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė. Šios šokėjų poros LNK šokių komisijoje buvo laukta nuo pat projekto pradžios, bet dėl įtempto grafiko jie atvyko tik į šio sekmadienio laidą, tiesiai iš Honkongo.

Pirmieji ant parketo pasirodė publikos labai mylimi – dainininkė Katažina Nemycko ir šokėjas Dainius Dimša. Žiemišką pasaką priminęs poros lėtas valsas sulaukė gausybės aplodismentų. „Tai buvo pats geriausias ir pats profesionaliausias lėtas valsas, matytas visuose šokių projektuose“, – šokėjus gyrė griežtoji Edita Daniūtė ir skyrė porai dešimtuką.

Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė įsikūnijo į alavinį kareivėlį ir baleriną bei pademonstravo įspūdingą Vienos valsą. Komisija buvo griežta, mat nusprendė, kad Merūnas yra gerokai silpnesnis šokėjas nei kiti projekte dalyvaujantys neprofesionalai. Už aukštesnį balą M.Vitulskis priėmė komisijos pirmininko Aurelijaus Liškausko iššūkį ir atliko apsivertimą ore, o Aurelijus sudainavo keletą natų Merūno paliepimu.

Šokių aikštelėje pasirodę Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila vos tramdė emocijas. Dar neprasidėjus šokiui, poros akyse sublizgo ašaros. Vis dėlto, pora pademonstravo publiką sužavėjusį čigonišką pasadoblį. „Jūs esate nuostabūs ir be galo gražūs, bet nesuprantu to jūsų pergyvenimo ir ašarų“, – kalbėjo Edita Daniūtė ir pridūrė, kad pasirodymas jai nepatiko, nes buvo per daug chaoso. Tačiau pora sulaukė itin aukštų komisijos balų.

Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Itin romantišką valsą televizijos žiūrovams ir publikai arenoje padovanojo jausmų nebeslepiantys – Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė. „Jūs dabar galite šokti ir dieną, ir naktį“, – ironijos dėl šokėjų romano neslėpė A.Liškauskas, tačiau Donatui ir Rasai komplimentų negailėjo. Komisija mielai tauškė apie šokėjų poros santykius, o šokį įvertino gan aukštais balais.

Tikrą futuristinį šou šokių aikštelėje užkūrė Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Ingrida pasirodė įlindusi į oro pripūstą burbulą, iš kurio vėliau išlindo ir su Ovidijum sušoko originalią sambą. Komisija siūlė I.Kazlauskaitei būti drąsesnei, nors poros šou gyrė. Komplimentų negailėjo ir griežtoji Edita Daniūtė.

Justinas Duknauskas ir Ana Melnikova-Duknauskė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Antrojo finalo pasirodymus užbaigė aktorė Aušra Štukytė ir jos partneris Tomas Slausgalvis. Pora pagal legendinės grupės „Queen“ hitą „Bohemian Rhapsody“ sušoko energingą džaivą. Panašu, jog šokis komisiją užbūrė, mat modernų pasirodymą žiuri vienintelius vienbalsiai įvertino dešimtukais.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, projektą palikti teko Merūnui Vitulskiui ir Ievai Žilienei, kurie dar nepaskelbus paskutinių vietų, savo šansą dalyvauti superfinale užleido Ingridai Kazlauskaitei ir Ovidijui Andriekui.

Galutinė balsavimo lentelė:

1. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

2. Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

3. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

4. Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

5-6. Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

5-6. Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

Skaitykite daugiau