Į labdaringą vakarą rinkosi garsūs svečiai

Žmonės.lt fotomontažas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jolanta Sadauskienė ir svetingumo komplekso Pažaislio vienuolyne vadovė Indra Ramanauskienė šiais metais surengė labdaros renginį – „Gerumo Haute Couture. Kaunas. 2017”.

„Gerumo Haute Couture. Kaunas. 2017" renginyje savo naujausią kolekciją sutiko pristatyti viena žymiausių Lietuvos mados pasaulio asmenybių, parodžiusi Lietuvai, kaip reikia dėvėti kailius – ponia Nijolė Veličkienė. Jos vadovaujamos „Kailinių modernizavimo laboratorijos“ pristatė 2017-2018 metų tendencijas ir stereotipus apie kailinius griaunančią kolekciją „kailiniai be sezono“. Kaip teigė p. Nijolė Veličkienė jai rūpi viskas, kas tikra, natūralu ir beprotiškai gražu! Kūryba ir neišgalvotas darbas – viso Nijolės gyvenimo palydovai.

Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pirmojo J.Sadauskienės ir I.Ramanauskienės kartu suorganizuoto labdaros vakaro metu surinktos lėšos buvo skirtos Vilijampolės socialinės globos namų Apuolės neįgalių vaikų centro lauko žaidimų aikštelei įrengti, kad vaikai galėtų džiaugtis vaikiškais malonumais – sūpuoklėmis, dviratukais, paspirtukais. Antrasis – „Aksominis Five-o-clock'as“ surengtas dėl dviejų tikslų – labdaros bei noro atgaivinti Kauno tarpukario taip vadinamo „five-o-clock'o“ tradicijas. Labdaros vakaro metu buvo aukojama norint padėti Kauno sakralinės muzikos mokyklos talentams. Už surinktas lėšas mokykla įsigijo ilgai lauktą pianiną.

Labdaros vakaras „Gerumo Haute Couture. Kaunas. 2017” (76 nuotr.)
+70
Skaitykite daugiau