Į latekso tampres įsispraudusi Kim Kardashian aplinkinius privertė žvilgčioti į jos užpakalį

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paryžiaus mados savaitė kasmet pritraukia būrius madai neabejingų žmonių, dizainerių, kūrėjų ir garsenybių iš viso pasaulio. Jai neabejinga ir JAV realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, kuri dalyvauja kolekcijų pristatymuose, o paparacai ją medžioja kiekvieną dieną. O ir ne veltui – Kim Paryžiuje daro viską, kad dėmesio jai nė akimirkai nepritrūktų, rašo dailymai.co.uk.

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.

Vos prieš kelias dienas Kim kardinaliai pakeitė plaukų spalvą – iš tamsiaplaukės tapo blondine. Su vyru reperiu Kanye Westu Paryžiuje ji dalyvauja kolekcijų pristatymuose ir kaskart susilaukia didžiulio paparacų dėmesio. Kalbama, kad net naująją šukuoseną Kim pasidarė būtent dabar, nes norėjo sulaukti dar daugiau dėmesio šių renginių metu.

Šeštadienio rytą Kim ir vėl pateko į dėmesio centrą – pasižmonėti ji išsiruošė ekstravagantiškai pasipuošusi: prie latekso tamprių derino trumpus kailinius, prie kurių turėjo ir papildomą aksesuarą – balto kailio apykaklę.

Tiesa, ją nešėsi rankose – akivaizdu, kad K.Kardashian šalta nebuvo, mat visą ansamblį ji užbaigė lengvomis atviromis basutėmis. Arba – ko tik nepadarysi dėl stiliaus...

Kim Kardasian Paryžiaus mados savaitėje (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau