Į ledo šou kviečiantis čiuožėjas A.Reklys: „Lietuvoje tokio renginio dar nebuvo“

Aidas Reklys  / Asmeninio albumo nuotr.
Aidas Reklys / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-12 11:46
AA

Ne vienerius metus JAV gyvenantis daugkartinis Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionas, tarptautinių varžybų dalyvis ir ne vieno įspūdingo šou organizatorius Aidas Reklys šįmet per šventes į gimtuosius namus grįš ne tik norėdamas aplankyti artimuosius, bet ir turėdamas dar vieną misiją – žinomas sportininkas, kartu su garsiaisiais kolegomis iš viso pasaulio, Kaune rengs įsimintiną pasirodymą ant ledo.

„Renginys yra išskirtinis tuo, kad jame bus daug „pamišimo“ lygių. Į šitą projektą sudėjome viską, kad tik būtų patenkinti kiekvieno žiūrovo poreikiai – daug adrenalino, meilės, minkštumo, atsipalaidavimo bei kvapą gniaužiančių triukų, kurių neišvysite varžybų metu“, – teigė renginio, vyksiančio Kauno ledo rūmuose, organizatorius A.Reklys.

Būtent jis nuo menkiausių smulkmenų iki sudėtingų detalių planuoja pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį šou. Į Kauną kartu su juo atvyks ir gausus būrys užsienio dailiojo čiuožimo žvaigždžių iš JAV, Prancūzijos bei Ispanijos – „Naujametinio sapno“ metu ant ledo bus galima išvysti Olimpinių žaidynių dalyvių, akrobatinio čiuožimo čempionatų prizininkų ir nuolatinių šou arenų dalyvių. Kauno ledo rūmuose taip pat pasirodys ir Lietuvos čiuožėjai. Žiūrovus į sapnų karalystę nukels lanksčios čiuožėjos ir oro akrobatės, kvapą gniauš įvairūs artistai, pirotechnika ir fakyrai.

Aidas Reklys / Asmeninio albumo nuotr.

Galimybę aplankyti visai šeimai skirtą ledo šou „Naujametinis sapnas“ kauniečiai ir miesto svečiai tarpušvenčiu turės net penkias dienas iš eilės – gruodžio 26–30 dienomis nuo 19 val.

Pašnekovas patikina – šou pasižymės nestandartiniais sprendimais.

„Lietuvoje tokio renginio dar nebuvo – statysime ledą ant ledo ir čiuošime ant jo. Mūsų žinutė yra paprasta – nenustokime sapnuoti, nes kartais tie sapnai pildosi!“, – sakė Lietuvos dailiojo čiuožimo šokėjas ir treneris A.Reklys.