Į Lietuvą atvykstančią grupę „Nothing But Thieves“ apšildys rokeriai „Colours of Bubbles“

Grupė „Colours of Bubbles“ / Eugenijaus Barzdžiaus nuotr.
Grupė „Colours of Bubbles“ / Eugenijaus Barzdžiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-12 15:58
AA

Jau spalio 27 dieną Vilniuje pasirodymą surengs viena perspektyviausių britų roko grupių „Nothing But Thieves“. Šiandien paskelbta, kad sceną su britais dalinsis dukart metų roko grupe pripažinti „Colours of Bubbles“. Puikiai pažįstami rokeriai iš Šiaulių buvo pasirinkti apšildyti pirmą kartą į Lietuvą atvykstančių „Nothing But Thieves“ koncertą.

„Visada smagu groti vienoje scenoje su tokio kalibro muzikantais. Ypač džiaugiamės galimybe susipažinti ir apšildyti „Nothing But Thieves“, – sako „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas. „Tai bus puiki proga tiek sutikti savo klausytoją kitoje scenoje, tiek ir atrasti naują.“

Šiam koncertui „Colours of Bubbles“ planuoja paruošti kelis naujus kūrinius. Tarp jų – ir vesterno stiliaus baladę iš spektaklio „Šv. Speigas“.

Naujų spalvų savo muzikoje nevengiantys rokeriai praėjusiais metais surengė koncertų turą su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, o šiemet pristatė jau antrąjį spektaklį – pagal Quentino Tarantino filmą „Grėsmingasis aštuonetas“ pastatytą „Šv. Speigą“. Šiame spektaklyje skamba grupės sukurta ir kiekvieno pasirodymo metu gyvai atliekama muzika.

Tai ne pirmas kartas, kai „Colours of Bubbles“ dalinsis scena su užsienio muzikos žvaigždėmis. Šiauliečiai per savo karjerą koncertavo su „Crystal Fighters“, „Glasvegas“, „WhoMadeWho“, „Brainstorm“, „Ewert and The Two Dragons“.

Britų rokerių „Nothing But Thieves“ ir Lietuvos grupės „Colours of Bubbles“ pasirodymas įvyks spalio 27 dieną Vilniuje. Dėl didelio klausytojų dėmesio šis koncertas buvo perkeltas į koncertų salę „Compensa“.

Koncertas Vilniuje bus baigiamasis turo „Moral Panic“ koncertas, kuriame „Nothing But Thieves“ pristatys savo naujausią albumą.

Albumas „Moral Panic“ buvo išleistas 2020 metų spalį ir pasiekė populiariausių albumų dešimtukus Jungtinėje Karalystėje, Australijoje ir Nyderlanduose.