Į Lietuvą grįžę „Milky Chance“ surengė pašėlusį vakarėlį: Vilniaus eglę pavadino šventykla

Grupės „Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 29-ąją Vilniuje koncertą surengė populiarieji vokiečiai „Milky Chance“. Su turu „Tour Again 2022“ po Europą keliaujanti grupė vieninteliame savo koncerte Lietuvoje gerbėjams pristatė ne tik seniai pamiltus hitus, bet ir naujausius kūrinius.

Hitų „Stolen dance“, „Colorado“, „Unknown Song“ ir kitų pasaulį sužavėjusių dainų atlikėjai po ketverių metų į Lietuvą grįžo su naujomis dainomis.

Prieš koncertinį turą, grupės „Milky Chance“ lyderis Clemensas Rehbeinas pasidalijo emocijomis su Žmonės.lt.

„Labai to laukiame, norime grįžti į Lietuvą. Tikimės gerai praleisti laiką, pasilinksminti scenoje ir pasidalinti įvairiomis akimirkomis su savo gerbėjais bei švęsti muziką ir gyvenimą taikioje aplinkoje. Mes labai laimingi galėdami grįžti į sceną ir nekantraujame to sulaukti“, – džiaugsmo neslėpė Clemensas.

Grupės „Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Antradienio vakarą „Milky Chance“ koncertų salėje „Compensa“ surengė karštą vakarėlį. Publika mintinai traukė hitus kartu su grupe, o lyderis Clemensas Rehbeinas viso koncerto metu su gerbėjais palaikė betarpišką ryšį.

Į Vilnių atvykę koncerto išvakarėse vokiečiai spėjo apžiūrėti senamiestį, kuriuo susižavėjo, vėliau nepraleido degustacijos garsiame sostinės viskio bare.

„Labai gražiai Kalėdoms papuoštas jūsų miestas, mums patiko. Eglė atrodo kaip kokia šventykla“, – scenoje trumpai įspūdžiais dalijosi Clemensas. Publika netruko vokalistą pataisyti: „Tortas, tai – tortas!“

„Kas toks? Tortas?! Aaaaa... Ten tortas... Kaip aš čia taip... Juk eglę apžiūrėjome dar iki viskio degustacijos“, – juokėsi jis.

Koncerto Lietuvoje akimirkos – galerijoje:

„Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje (28 nuotr.)
+22

Iš nedidelio Vokietijos miesto kilęs folko, regio ir elektroninės muzikos duetas „Milky Chance“ įrodė, kad net namie įrašytos dainos ar visas albumas gali pasiekti muzikinių topų viršūnes bei atrasti savo klausytojų skirtinguose pasaulio kontinentuose.

Viskas prasidėjo ramiame Kaselio mieste, kur muzikos klasėje susitikę Klemensas Rehbeinas ir Filipas Dauschas iš karto rado bendrą kalbą ir netrukus grupės vokalisto tėvų namuose pradėjo įrašinėti savo dainas. Tarp jų buvo ir hitas „Stolen dance“ – būtent po šios dainos įkėlimo į „Youtube“ grupės nariai atsibudo būdami žinomi. 2013-aisiais „Milky Chance“ išleido debiutinį albumą „Sadnecessary“, kuris pakilo į populiariausiųjų dvidešimtuką Kanadoje, Australijoje, Vokietijoje, JAV ir kitur.

Grupės „Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Grupės „Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Tapti žinomais muzikantais nebuvo mūsų planas. Neįmanoma to planuoti. Baigę vidurinę mokyklą, tikėjomės pakeliauti po pasaulį, tada stoti į universitetą. Bet įrašėme pirmą albumą, staiga išgarsėjo daina „Stolen Dance“, internetas išėjo iš proto dėl jos, ir visi planai pasikeitė. Manau, jei nebūtų susikūrusi grupė, vis tiek dirbčiau ką nors, kas susiję su muzika. Gal užkulisiuose, gal su kitais muzikantais. Tai man pati įdomiausia sritis, jokie kiti variantai neateina į galvą“, – viename iš interviu sakė grupės narys K.Rehbeinas.

Nuo to laiko grupė koncertuoja didžiausiuose festivaliuose, rengia pasaulinius turus, net buvo pasirodžiusi populiariųjų JAV laidų vedėjų Jimmy Kimmelio ir Jimmy Fallono šou ir toliau sėkmingai įrašinėja naujas dainas.

Grupės „Milky Chance“ pasirodymas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Praėjus trejiems metams po pirmo studijinio darbo, „Milky Chance“ pribrendo naujam albumui „Blossom“, kurio pristatyti 2018 m. buvo atvykę į sausakimšą „Compensa“ koncertų salę, tądien virtusią šokių aikštele, pripildytą geros energijos ir dainų.

2019 m. grupė išleido savo trečiąjį albumą „Mind the Moon“, į kurį įėjo 12 naujų kompozicijų. Nors visuotinė Covid-19 pandemija pristabdė muzikantų veiklą, tačiau „Milky Chance“ nenustoja kurti ir visai neseniai pasauliui pristatė savo naujausią dainą „Synchronize“ bei po ilgos pertraukos, išsiilgę savo gerbėjų ir koncertų, ruošiasi naujiems pasirodymams.

Pokalbis su „Milky Chance“ grupės lyderiu:

Skaitykite daugiau