I.Martinkėnaitė dukrai surengė svajonių gimtadienį Tenerifėje: „Vaikas jautėsi it devintame danguje“

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.
Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-21 19:05
AA

Prieš dvejus metus grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė sulaukė antros didžiausios gyvenimo dovanos – pagrandukės Evos. Mažylės antrąjį gimtadienį atlikėja nusprendė atšvęsti su trenksmu – surengė jaukią šventę saulėtoje Tenerifėje. „Visada norėjau suorganizuoti tokią šventę savo vaikams“, – portalui Žmonės.lt sako dviejų dukrų mama.

15-metės Marijos ir dvejų metukų Evos mama portalui Žmonės.lt pasakoja, kad balandžio 14-ąją Tenerifėje vykusi šventė buvo ypatinga. Tiesa, gimtadienio šventę I.Martinkėnaitė ir jos sutuoktinis Mindaugas Urbonas suorganizavo spontaniškai – iš pradžių pora galvojo dukros gimtadienį surengti jau sugrįžus į Lietuvą.

„Nesitikėjome, kad Tenerifėje atsiras tiek daug draugų, – juokiasi Ingrida. – Štai ir vyro draugai su vaikais atvyko, ir Simona Lipnė su savo trijule. Vaikai taip susidraugavo, kad pagalvojome, kodėl neatšventus gimimo dienos ten, kur šilta“.

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.

I.Martinkėnaitė priduria, kad visuomet svajojo dukroms gimtadienius rengti atviroje erdvėje – mėgautis iškylomis, lauke žaisti žaidimus, o gal net leisti laiką prie jūros. Vis dėlto tam nebuvo palankių aplinkybių – tiek vyresnėlė Marija, tiek Eva gimė vėsiuoju metų laiku.

„Viena dukra gimė žiemą, kita – pavasarį, kai Lietuvoje orai nenuspėjami, tai dažniausiai tenka slėptis kur nors po stogu. Kadangi dabar esame Tenerifėje, pasinaudojome proga atšvęsti taip, kaip visada norėjome. O ir veiklų tikrai nestigo“, – šypsosi atlikėja.

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.

Antrąjį Evos gimtadienį įsimintinai atšvęsti nusprendusi I.Martinkėnaitė kreipėsi į Tenerifėje gyvenančią švenčių organizatorę. Grupės „69 danguje“ narė juokiasi iš organizatorės išgirdusi, kad dažniausiai gimtadienio šventei surengti reikia bent poros mėnesių, o jie turėjo vos... dvi dienas.

„Bet viską spėjome – ir animatoriai buvo, ir gardus maistas, ir fotografė. Ko daugiau vaikų šventėse reikia – tik geros nuotaikos, smagios veiklos ir fotografo, kad liktų prisiminimai“, – portalui Žmonės.lt sako I.Martinkėnaitė.

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.

Ingrida džiaugiasi – pagrandukei Evai gimtadienio šventė labai patiko! „Ji yra kompanijos žmogus, labai mėgsta bendrauti, nes yra karantininis vaikas, praleido daug laiko su tėvais, tai jai dabar bet koks pasibuvimas yra didžiulis malonumas. O dar ir dovanų gavo, ir pramogų buvo – viskas tik jai“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt nusijuokia pašnekovė.

Tiesa, I.Martinkėnaitė priduria susirinkusiems svečiams turėjusi vieną prašymą – ragino Evutei nedovanoti didelių dovanų.

„Kadangi gimtadienis buvo Tenerifėje, o mums dar reikės sugrįžti į Lietuvą, tai prašėme svečių apsiriboti smulkmenomis, na, o jei jau labai nori, dovaną įteikti Lietuvoje. Evutė gavo ir draugystės apyrankę, ir žaislų… Matėsi, kad vaikas jautėsi it devintame danguje“, – šypsosi laiminga mama.

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis / Gretos Izokaitės nuotr.

Šiandien, kai Evutės gimimo diena liko praeityje, svajonių gimtadienį savo mažylei surengusią I.Martinkėnaitę džiugina, kad gražios šventės akimirkos liks ne tik prisiminimuose, bet fotografės užfiksuotuose kadruose. Anot atlikėjos, jau dvejus metus ji puoselėja tradiciją atrinkti gražiausias metų nuotraukas ir sugultyti jas į fotoalbumą.

„Kai auginau vyresnėlę Mariją pirmus metus kruopščiai rinkau nuotraukas, o po to tie kadrai kažkur nusėsdavo – telefonuose, harduose, kompiuteriuose. Ten jų begalė, visos nuotraukos neatrinktos... O dabar ir vėl viską atsakingai peržiūriu ir tiek Marijai į albumą dedu gražiausius kadrus, tiek Evai, kad prisiminimai būtų vizualioje formoje. Manau, jas tai labai džiugins“, – apie gražią motinišką dovaną, skirtą dukroms, pasakoja I.Martinkėnaitė.

Fotogalerija:

Ingridos Martinkėnaitės dukros Evos antrasis gimtadienis (18 nuotr.)
+12