I.Martinkėnaitė paminėjo medines vestuves: „Buvau pamiršusi kiek metų esame santuokoje!“

Ingrida Martinkėnaitė su vyru ir dukra / Dariaus Kučio ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 10-oji – viena įsimintiniausių dienų atlikėjos Ingridos Martinkėnaitės ir jos vyro Mindaugo Urbono gyvenime. Šią dieną prieš penkis metus pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę, kuri liepsnoja iki šiol. Prisimindama nuostabių akimirkų kupinus metus, kurie padovanojo ir dukrelę Evą, Ingrida su portalu Žmonės.lt dalijasi savo mintimis apie santykius ir tai, kas juos daro tvirtus.

„Keistas jausmas. Atrodo, penki – toks trumpas laiko tarpas, o tiek daug išgyvenom, nuveikėm, apkeliavom, ir svarbiausia – susilaukėme dukrytės. Visą tai man niekaip nesutelpa į skaičių penki“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt stebisi Ingrida Martinkėnaitė.

Kas žengia pirmą žingsnį po barnių?

Penkeri Ingridos ir jos vyro Mindaugo santuokos metai buvo įvairūs. Moteris neslepia, kad juose būta visko – tiek gražių akimirkų, tiek ir buitinių nesutarimų. Tačiau tai natūralu, juk nėra namų be dūmų.

„Neapsimetinėsiu, kad viskas buvo rožėmis klota. Kaip ir kiekvienoje šeimoje, pas mus būna visko, pikčių ar kažkokių nuomonių nesutarimų. Tačiau dažniausiai praeina 15 minučių, ataušta galva ir štai jau pamiršti dėl ko susipykai“, – atvirauja Ingrida.

Ingridos Martinkėnaitės ir Mindaugo Urbono vestuvių akimirka / Socialinių tinklų nuotr.

Paklausta, dėl ko dažniausiai kyla pykčiai, Ingrida šypsosi, – tai tik smulkmenos, kurios galiausiai pasimiršta. Ir visgi, po pykčių visada tenka susitaikyti, o tada, kaip sako atlikėja, aplanko „susitaikymo džiaugsmas“.

Nors išskirtinių ritualų neturi, I.Martinkėnaitė atvira – dažniausiai po barnių pirmą žingsnį tenka žengti jos vyrui Mindaugui. „Vyras turi prieiti, pabučiuoti ir tada galim pradėti kalbėti“, – juokiasi atlikėja.

Ne tik mylintis vyras, bet ir atsakingas tėtis

Kalbėdama apie pastaruosius penkerius santuokos metus, Ingrida savo vyrui jaučiasi dėkinga ne tik už meilę, nuolatinį palaikymą, bet ir už tai, kad yra geras tėtis jųdviejų pusantrų metų mažylei Evai.

Atlikėja pasakoja, kad Mindaugas – išties atsakingas tėtis. Nors kol kas laiko atrasti laiko sau Ingridai vis dar sunku, ji ramia širdimi kartas nuo karto gali palikti dukrytę vyrui ir kiek atsikvėpti. 

Ingridos Martinkėnaitės ir Mindaugo Urbono dukros krikštynos / Dariaus Kučio nuotr.

„Kadangi turiu dukrą iš pirmos santuokos, o prieš Evą vyras dar neturėjo vaikų, aš jam pasakodavau, koks tai jausmas turėti vaiką. Pritrūkdavo žodžių ir galiausiai Mindaugas nesuprasdavo, ką noriu pasakyti. Dabar suprantu, kad tai įmanoma tik pajausti. Man be galo gražu žiūrėti, kaip vyras rūpinasi dukrele, kiek meilės, rūpesčio yra kiekviename jo žingsnyje.“

Kartu augindami ir Ingridos dukrą iš pirmosios santuokos, pora kol kas visą savo dėmesį skiria tėvystei ir stengiasi, kad jaukus namų židinys niekada neužgestų. Ir nors jokio laimingų santykių ir darnios šeimos recepto nėra, Ingrida mano, kad svarbiausia norėti būti kartu.

„Net jei kartais ir nusivili ar suabejoji, žinojimas, kad nori būti kartu visada veda į priekį. O tada ir vėl akys pilnos meilės ir džiaugsmo. Tereikia nenustoti norėti“, – Žmonės.lt sako I.Martinkėnaitė.

Pamirštos vestuvių metinės

Prieš penkis metus, lapkričio 10 dieną Ingrida ir Mindaugas vestuves atšoko Indonezijoje. Nors šventės būta ryškios, vestuvių metinės Ingrida ėmė ir... pasimiršo. 

Ingrida neslepia, kad buvo „užsisukus“ buityje ir apie ypatingą progą prisiminė tik tarpduryje su puokšte rankose pamačiusi vyrą.

„Buvau net pamiršusi kiek metų esame santuokoje!“, – juokiasi atlikėja ir sako, kad vyras Mindaugas yra daug atidesnis datoms ir dažnai ją nustebina įvairių sukaktuvių proga.

Kalbėdama apie ateitį, I.Martinkėnaitė sako, kad labiausiai sau ir sutuoktiniui linki kartu eiti ta pačia linkme, sulaukti dar ne vienos dešimties santuokos sukaktuvių ir svarbiausia – nepamiršti į gyvenimą kartais pažvelgti su per juoko prizmę.

Ingridos Martinkėnaitės atostogos ir vestuvės Indonezijoje (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau