Į naujo Džeimso Bondo filmo premjerą Vilniuje raudonu kilimu žengė būrys kviestinių svečių

Premjeros svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Premjeros svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-04 19:26
AA

Trečiadienio vakarą į Lietuvos kino ekranus sugrįžo Bondas. Džeimsas Bondas. Vilniuje vyko šventinė naujausio bondiados filmo „Spektras“ premjera.

Ir nors filmas oficialiai bus pradėtas rodyti nuo lapkričio 6-osios, išskirtinė VIP premjera vyko dar porą dienų anksčiau. Išvysti naujausių intriguojančių agento 007 nuotykių Samo Mendeso filme rinkosi išskirtinė publika.

Raudonu kilimu žengė būrys kviestinių žmonių, tarp kurių – verslo, politikos, pramogų pasaulio atstovai. Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti ir Jungtinės Karalystės ambasadorę Lietuvoje Claire Lawrence.

Pristatydama naują, jau 24-ąją, Bondo filmų juostą ji pasidžiaugė, jog daugiau nei pusšimtį gyvuojanti išgalvoto agento istorija iki šių dienų nepraranda populiarumo ir yra laikoma savotiška Didžiosios Britanijos kultūros dalimi.

Į premjerą atvykusius svečius dar prie durų pasitiko prabangus  raudonas bondiškas „Jaguar“ automobilis. Filmo dvasią pasistengė atkartoti ir renginio svečiai, į premjerą daugelis vyrų atvyko vilkėdami elegantiškus kostiumus, damos pasipuošė kokteilinėmis suknelėmis. 

Algimantas Čekuolis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Algimantas Čekuolis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Čia buvo galima sutikti Algimantą Čekuolį, Saulių Urbonavičių-Samą su žmona Kristina, Mantą Jankavičių su žmona Ieva, Liepą ir Evaldą Norkevičius, Gediminą Kirkilą su žmoną Liudmila, Audrių Matonį, Aidą Puklevičių ir daugelį kitų.

Su sūnumis atvyko Jolanta Paulauskienė, Astą Stašaitytė-Masalskienė, Gabija Ryškuvienė, Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Daugiau premjeros akimirkų –​ nuotraukų galerijoje:

Džeimso Bondo filmo „Spektras“ VIP premjera Vilniuje (33 nuotr.)
+27