Į parodos „Nes mama yra pati gražiausia“ atidarymą garsenybės atvyko su atžalomis

Veronika Montvydienė su dukra, Vaida Skaisgirė su sūnumi, Mindaugas Katelynas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Veronika Montvydienė su dukra, Vaida Skaisgirė su sūnumi, Mindaugas Katelynas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-28 20:00
AA

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje socialinio projekto „Mamų radijas“ autoriai atidarė parodą „Nes mama yra pati gražiausia“. Fotokadruose užfiksuota, kaip savo mamoms makiažą kuria jų vaikai.

Šios fotosesijos iniciatoriai – 4-ąjį gimtadienį švenčiantis „Mamų radijas“ kartu su fotografų komanda Sakyksūris.lt ir vizažiste Jolita Spūdyte-Verseckiene.

Į parodos pristatymą atvyko ne tik fotosesijoje dalyvavusios moterys. Čia pasirodė Mindaugas Katelynas su žmona Ugne ir dukra, Milana Jašinskytė su Mindaugu Rainiu, Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu ir Rolandu Skaisgiriu, Veronika Montvydienė su dukrele, Laura Mazalienė, Joringis Šatas ir kiti.

Garsios moterys sutartinai tikino, kad dalyvauti tokioje avantiūroje buvo įdomu ir prasminga, o vaikams liks smagus vaikystės prisiminimas.

„Mamų radijo“ 4-ojo gimtadienio proga atidaryta paroda „Nes mama yra pati gražiausia“ (36 nuotr.)
+30

Žmonės.lt projekto dalyvė Milana Jašinskytė teigė, kad nuotraukos išėjo nuostabios, o tokių fotosesijų Lietuvoje reikia kuo daugiau.

„Aš manau, kad fotosesijos rezultatas toks pats fantastiškas, kaip ir procesas. O procesas buvo labai įdomus, žavus ir kitoks. Bendras laikas su vaiku buvo labai žavus ir greičiausiai nebūčiau ryžusis tokiai avantiūrai, kad vaikas ant manęs pieštų. O pasirodo, kad buvo labai smagu“, – pasakojo M.Jašinskytė.

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Veronika Montvydienė fotosesijos rezultatu irgi džiaugėsi. Žmonės.lt ji teigė, kad projektas palietė visuomenei aktualias temas.

„Manau, kad ši idėja yra labai nuostabi. Pastaruoju metu labai daug dėmesio skiriama išvaizdai. Šis projektas įrodė, kad nebūtinas dirbtinis, standartinis grožis. O makiažo geresnio dar niekada nesu turėjusi!“, – teigė V.Montvydienė.

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vaida Skaisgirė teigė, kad fotosesijos pavadinimas puikiai atspindi ir jo idėją, kuri yra ypač miela ir prasminga.

„Mano Atas yra labai bendraujantis ir jam patinka visokie nuotykiai, todėl žinojau, kad turėsime labai gerą laiką. O čia visi vaikai prisidėjo prie makiažo. Labai neįprasta ir šaunu. Kiekvienam vaikui mama yra ne tik gražiausia, bet ir tyriausia ir pati pačiausia. Projekto idėja tą puikiai atspindi.

Labai gražios nuotraukos, tad džiaugiuosi ir rezultatu. Visa aplinka buvo labai jauki ir miela“, – Žmonės.lt pasakojo V.Skaisgirė.

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Moteris yra ypatinga, nes jai suteikta unikali prigimtis gimdyti vaikus. Tas unikalumas bet kokią moterį padaro labai gražią. Tik mums pačioms reikia išmokti mylėti save. To ir siekiame šia „Nes mama yra pati gražiausia“ akcija. Norime paskatinti moteris nebijoti būti savimi, priimti save su visais „už“ ir „prieš“. Siekiame pažvelgti šiek tiek giliau, mums grožis – tai ne išvaizda, tai vidinė būsena, darbai, žodžiai“, – sakė „Mamų radijo“ vadovė Laura Mazalienė.

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tai jau antroji socialinė „Mamų radijo“ iniciatyva, anksčiau buvo vykdoma akcija „Auginu su pasaka“, prie kurios prisijungė Ieva ir Rolandas Mackevičiai, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Ugnė Katelynienė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, Dainė Baumilė, Diana Dargienė.

Parodos pristatymo metu buvo paminėtas ir 4 metų „Mamų radijo“ gimtadienis.

Garsios moterys su vaikais fotosesijoje „Nes mama yra pati gražiausia“ (11 nuotr.)
+5