Į pirmąją avariją JAV patekusi Erika Santos: „Esu iš tų, kurios geba prie vairo ir persirengti“

Erika Santos / Asmeninio albumo nuotr.
Erika Santos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-20 16:08
AA

JAV gyvenanti šešių vaikų motina Erika Santos Majamyje pateko į pirmąją gyvenime avariją. Į jos vairuojamą prabangų BMW automobilį atsitrenkė iš kito kelio sukusi mašina.

„8 valandą ryto ramiai važiavau autostrada apie 100 kilometrų per valandą greičiu. Laikiau saugią distanciją, kai staiga vairuotojas prieš mane nusprendė staigiai stabdyti. Taip jis norėjo išvengti kelionės mokama autostrada „Express Way“. Jis bandė sukti iš kelio į dešinę, tačiau eismas to neleido, todėl jis dar kartą stipriai stabdė“, – Žmonės.lt pasakojo Erika.

Pasak jos, būtent šis manevras ir sukėlė susidūrimą. Erika dar bandė stabdyti ir pasukti į šoną, tačiau iš kairės nebuvo vietos įterpti mašinos, o iš dešinės pusės buvo labai didelis eismas. „Jei būčiau pasukusi, viskas būtų pasibaigę tragiškai“, – sakė ji.

Avarijoje apgadintas Erikos Santos automobilis / Asmeninio albumo nuotr.

Avarijos metu niekas nenukentėjo, tačiau visos trys mašinos apgadintos. „Tai buvo pirma avarija gyvenime, nors, prisipažinsiu, kad situacijų buvo labai daug, tiesiog spontaniškai sureaguodavau ir greitai išsisukdavau“, – Žmonės.lt sakė ji.

Pasak Erikos, ji – viena iš tų moterų, kurios geba prie vairo ir suknelę persivilkti, ir batus persiauti, ir pasidažyti, ir paskambinti ar atsakyti į elektroninius laiškus, jei to reikia.

Avarijoje apgadintas Erikos Santos automobilis / Asmeninio albumo nuotr.