Į prašmatnų vakarėlį Vilniuje garsenybės rinkosi pasipuošusios juodai

Tatjana Lavrinovič, Edita Lavrinovič, Asta Valentaitė, Agnė Kuzmickaitė, Irena Marozienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Tatjana Lavrinovič, Edita Lavrinovič, Asta Valentaitė, Agnė Kuzmickaitė, Irena Marozienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-20 21:23
AA

Sostinės viešbutyje ir restorane „Stikliai“ ketvirtadienio vakarą vyko prabanga žėrintis ir šleifiniu aromatu kvepiantis vakaras. Būrys juodai pasipuošusių svečių čia rinkosi išbandyti naujo „By Kilian“ aromato bei pasigrožėti išskirtiniais juvelyriniais dirbiniais.

Rasos Arlauskienės ir Manto Petruškevičiaus organizuotame vakarėlyje buvo galima sutikti ne vieną verslo ir pramogų pasaulio garsenybę.

Daugelį nustebino ir modelis Deimantė Andriuškaitė, kurią į vakarėlį atlydėjo netikėtai į Vilnių atvykęs sužadėtinis Mario Cimarrio.

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svečių buvo prašoma paisyti aprangos kodo „Black is the New Black“. Esą ši spalva – puikiai tinka mados renginiams, atrodo puošniai, stilingai, seksualiai ir tuo pačiu – elegantiškai, solidžiai.

Į vakaro šeimininkų pageidavimą atsižvelgė krepšininkų Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių žmonos Tatjana Lavrinovič ir Edita Lavrinovič. Drauge atvykusios į renginį jos spindėjo elegancija.

„Juoda spalva visada madinga. Jei turi juodą suknelę, juodą švarką – visuomet atrodysi gerai. Man patiko, kad šiame vakarėlyje visi apsirengę juodai, labai gražiai atrodo. Aišku, pati mėgtu ir kitas spalvas, ypač kreminę, pilką, tačiau juoda yra klasika, kuri visuomet atrodo puikiai“, – Žmonės.lt sakė Tatjana.

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Jai pritarė ir Edita. Pasak jos, tamsios spalvos visuomet atrodo solidžiai ir elegantiškai. „Turiu nemažai juodos spalvos drabužių, nors man gražu ir šviesios spalvos, stengiuosi rengtis pagal nuotaiką. Atsikeliu ryte ir galvoju, kaip čia noriu atrodyti“, – linksmai kalbėjo Edita.

Ši nemirštanti klasika nesvetima ir Astai Valentaitei. „Juoda yra pagrindų pagrindas, tai turėtų būti kiekvieno pagrindinė spalva. Ne veltui ją taip mėgsta visi dizaineriai – juoda visuomet atrodo elegantiškai, prabangiai, net kiek fatališkai“, – kalbėjo ji.

Tačiau tai anaiptol nereiškia, jog Asta nemėgsta ryškių spalvų. Anaiptol. Modelis juokiasi, kad turbūt nėra spalvos, kuri jai netiktų. Tamsiai žalia, balta, raudona, rožinė, visi mėlyni atspalviai – tai Astos mėgstamiausi.

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kaip rengiuosi, priklauso nuo nuotaikos, nuo aplinkos, kurioje tenka būti. Anksčiau juoda buvo man pagrindinė spalva, tačiau laikui bėgant supratau, kad galima rengtis ryškiai ir atrodyti puikiai. Svarbiausia yra suderinti visumą, gražiai priderinti detales“, – sakė žinoma stilistė.

Juodai spalvai neabejinga ir verslininkė Rasa Arlauskienė.

„Rinkdamasis juodą spalvą, niekada neprašausi pro šalį. Juoda visuomet puošia, ji – tiek vakaro, tiek ryto spalva, ji tink visiems. Juoda visuomet juokinga, ji ypač tinka įvairiems vakarėliams. Juodai apsirengę žmonės atrodo stilingai“, – Žmonės.lt kalbėjo Rasa.

„Jei tai ne ypatinga proga, o eilinė diena, renkuosi juodus džinsus, mėgstu juodas odines kelnes – jos atrodo puikiai“, – sakė ji.

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Rasa neslepia, nors iš pirmo žvilgsnio juodi drabužiai atrodo kaip visuomet gelbstintys, vis dėlto atrodyti nuo galvos iki kojų stilingai nėra taip paprasta.

Jos spintoje juodiems drabužiams ir aksesuarams skiriamas itin didelis dėmesys. Tačiau Rasa sako ne ką mažiau vertinanti ir kitas klasikines spalvas – raudoną ir baltą.

„Juoda labai daug skirtingų atspalvių, reikia išmokti juos derinti tarpusavyje. Tačiau tuo pačiu, ši spalva yra labai praktiška: ji gali paslėpti tiek figūros trūkumus, tiek prastesnę medžiagą, net pigesnis audinys juodas atrodys geriau nei ryškus“, – kalbėjo ji.

Juodus drabužius itin mėgsta ir Natalija Martinavičienė – šie užima didžiąją dalį jos spintos.

„Mėgstu ir ryškesnes spalvas, tačiau apsisuka ratas ir vėl ieškau juodų drabužių. Juoda man, tai elegancijos, stilingumo spalva, ji padeda atrodyti liekniau, prabangiau“, – Žmonės.lt kalbėjo Natalija.

Papuošalų kūrėja save vadina klasikos atstove, ji vertina ir raudoną, baltą spalvas, o pastaruoju metu pamėgo ir žalią.

Renginiui ji pasirinko mados namų „Cantas“ kostiumą, „Louboutin“ batelius, „Chanel“ rankinę, pasipuošė savo pačios kurtais papuošalais.

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro svečiams buvo pristatytas naujas parfumerijos namų „By Kilian“ aromatas. „Vodka On The Rocks“ – taip vadinasi naujas, nuodėmingumu užburiantis, kvapas. Aromatas dvelkia XIX a. Prancūzijos aristokratiškos bohemos kasdienybe, o tuo pačiu sukelia ledu atvėsintų velnio lašų kvapo įspūdį.

Siekdama sukurti stingdančios vėsos pojūtį, parfumerininkė Sidonie Lancesseur pasitelkė šalčiu dvelkiančius prieskonius, aldehidus ir baltų gėlių natas.

Vakarėlio svečiai galėjo savo akimis išvysti ir prabangius juvelyriškos dirbinius, kuriuos šventėje pristatė „Stefan Hafner“ – papuošalai skirti drąsioms, subtilų grožį mėgstančioms damoms.

Daugiau vakaro akimirkų – nuotraukų galerijoje:

VIP vakare pristatyta parfumerijos namų „By Kilian“ naujiena (55 nuotr.)
+49