Į R.Viršilos smūgį sureagavo anksčiau su juo konfliktavęs Rimkenzo: „Jam reikia pagalbos“

Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila / BNS foto nuotr.
Dovydas Rimkus ir Remigijus Viršila / BNS foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-13 16:12
AA

Sekmadienio vakarą Kaune vykęs kovų renginys „Jungle King“ neapsiėjo be nemalonumų – vienas iš organizacijos įkūrėjų Remigijus Viršila stipriai smogė nepilnamečiui, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra Ingos Budrienės sūnus ir jį sužalojo. Į per visą Lietuvą nuaidėjusį įvykį sureagavo anksčiau su R.Viršila konfliktavęs kikboksininkas Dovydas Rimkus-Rimkenzo.

Nieko keisto, kad plačiai nuaidėjęs skandalas, kuriame skamba R.Viršilos vardas, prikaustė ir D.Rimkaus dėmesį. Paties D.Rimkaus-Rimkenzo ir R.Viršilos konfliktas dar prieš dvejus metus skambėjo žiniasklaidoje. Kovotojų nesantaika užgimė tuomet, kai R.Viršila socialiniuose tinkluose D.Rimkų pavadino žemo lygio kovotoju, kuris neva daro tik šou. Tąkart įpykęs Rimkenzo davė pažadą įrodyti, jog R.Viršila tik siekia pasipuikuoti, tad pastarąjį pakvietė santykius išsiaiškinti ringe.

R.Viršilai sužalojus nepilnametį I.Budrienės sūnų, D.Rimkus socialiniuose tinkluose nutarė pasisakyti apie sukrėtusį poelgį. Jis negailėjo kritikos pratrūkusiam kovotojui.

„Dar kartą įrodymas, kad smurtu nieko nepasieksite. Niekam nieko neįrodysite. Apie tai ir yra kovos menai, kad tu išmoksti gintis, pasitiki savimi ir gali elgtis su visais draugiškai, diplomatiškai, maloniai. Tau nereikia niekam nieko įrodinėti, nes pats sau būni įrodęs, kad esi kietas, nugali save sportuodamas, o ne kumščiais. Jei jus išprovokuoja kažkokiais žodžiais ir jūs trenkiate, jūs jau pralaimėjote, esate silpnas žmogus. Tai, kas atsitiko ir kaip Viršila galėtų išsigelbėti – tai suprasti, kad jis padarė labai blogai, prisiimtų atsakomybę, atsiprašinėtų, atgailautų. Prieš vaikį, prieš mamą“, – kalbėjo D.Rimkus ir pridūrė, kad žinomiems žmonėms reikia suprasti, jog kritika ir pašaipos jų greičiausiai neaplenks.

Rimkenzo / TV3 nuotr.

„Prieš norėdami būti žinomais, apgalvokite, ar esate pasiruošę tam. Aš esu susidūręs su daugybe provokuojančių situacijų. Po varžybų mano mama, atėjusi su mano megztuku, tėtis – su kepuryte laukia su manimi nusifotografuoti. Ir ateina kažkas girtas bei pradeda rėkti: „Į galą, ponia, ten eilės galas“. Įsivaizduokite, kaip aš jaučiuosi... Bet aš suprantu, aš turiu šypsotis, negaliu sakyti, kad čia mano mama ar tėtis.“

Kalbėdamas apie R.Viršilos išpuolė, Rimkenzo pasidalijo ir asmenine istorija, kai kartą susidūrė su nepilnamečiu vaikinu, kvietusiu jį į kovą. Jis pasakojo, kad sužinojęs, jog vaikinas nėra lankęs kovos menų, kovoti iškart atsisakė.

Rimkenzo tik darkart pridūrė, kad smurto problemos kumščiais neišspręsi.

„Ir tie žmonės, kurie mano, kad Viršilai reikia trenkti – tai jūs esate dar žemesniame lygyje. Jam nereikia keršyti, jam reikia pagalbos, jam reikia suprasti. Mačiau, jis parašė žinutę, kad kiekvienas save gerbiantis vyras taip pasielgtų. Aš manau, kad jam reikia padėti, pasiūlyti gerą psichologą, kuris būtų autoritetas. Ir perteiktų per aplink, kad jis taip neturėtų elgtis. Noriu, kad visiems būtų gerai ir kad visi pasimokytume iš šios situacijos“, – kalbėjo kikboksininkas.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą Kaune vykęs kovų renginys „Jungle King“ neapsiėjo be nemalonumų – vienas iš organizacijos įkūrėjų Remigijus Viršila stipriai smogė nepilnamečiui, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra Ingos Budrienės sūnus ir jį sužalojo. Policija dėl šio incidento pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Incidentas „Jungle King“ renginyje įvyko tuomet, kai jaunuoliams buvo suteikta proga ringe parodyti savo repo improvizacijas. Vieno iš jų aštrių žodžių neatlaikęs Remigijus Viršila žengė į sceną ir trenkė nepilnamečiui į veidą, po kurio paauglys suklupo ant žemės, pranešė portalas Sportnews.lt.

Minėtas portalas teigė, kad vyras buvo tą patį vakarą suimtas policijos, o, kaip matoma iš Ingos Budrienės instagramo istorijų, jos sūnus buvo išvežtas greitosios automobiliu.

„Šis žmogus viešame renginyje primušė mūsų nepilnametį sūnų. <...> Dabar bando išvengti atsakomybės ir apkaltinti mūsų Mantuką. Negaliu patikėti, kas vyksta“, – rašė I.Budrienė instagramo istorijose.

Portalas Žmonės.lt susisiekė su verslininke Inga Budriene, situaciją ji žadėjo pakomentuoti vėliau.

Portalas Žmonės.lt dėl incidento susisiekė su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu. Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Rūta Stružeckytė Žmonės.lt sakė, kad sekmadienį, apie 23 val. sulaukė pranešimo, kad Kaune, Baltų prospekte renginio metu 31-erių vyras trenkė nepilnamečiui. Jų duomenimis, įtariamasis tuo metu buvo blaivus.

„Dėl patirtų sužalojimų nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, areštas, laisvės apribojimas arba atėmimas iki 2 metų. Yra daug variantų. Kol kas vyksta tyrimas ir bus matyti eigoje“, – apie galimas bausmes Žmonės.lt sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė.

Į situaciją sureagavo ir pats R.Viršila. Jis komentarų skiltyje išdėstė savo poziciją.

„Visų pirma, žmonės, policija paėmė mano blaivumą, bus parašyta ataskaitoje, buvau visiškai blaivus. Toliau, jis mane necenzūriniais žodžiais žemino ir iškvietė į ringą. Aš atėjęs tik pagąsdinau juokais, o jis man ištiesęs rankas smūgiavo į nosį.

Aš nežinojau, kiek jam metų, nes užsidėjęs didžiausius juodus akinius, skarą ir kepurę ant galvos. Nesiteisinu, pasielgiau neadekvačiai, bet, manau, kiekvienas vyras, gerbiantis save, būtų taip pasielgęs, kai yra viešai žeminamas jo orumas ir dar pirmas jis palietė mane.

Remigijus Viršila / Asmeninio albumo nuotr.

Viską išsiaiškinsime teisme. Plius vaikinas su manim šnekėjo, mes pasikalbėjome, atsiprašėm vienas kito. O jo nepilnamečiai draugai, kurie nežinia ką veikė be tėvų po 12 kieme, iškvietė policiją.

Pareigūnams atvykus, vaikinas pradėjo vaidinti, kad jam bloga, skauda, nors prieš tai šoko, toliau repavo ir viskas buvo gerai... Žmonės dažniausiai tik iškarpo vietas, kurios aktualu skandalams sukelti. Gražios visiems dienos“, – rašė R.Viršila.