Į savo svajonių šalį išvykęs Merūnas Vitulskis dalijasi išskirtiniais kadrais bei istorijomis
Albumo „Muzika – Lietuvai“ koncertinį turą tęsiantis Merūnas Vitulskis sulaukė svajonių pasiūlymo iš Japonijos. Kovo viduryje tenoras iš Lietuvos išvyko į kelias perklausas nacionalinėje Japonijos operoje bei netrukus dainuos G. Puccini operos „Madam Butterfly“ parodyme. Kad nereikėtų kiekvienam bičiuliui pranešinėti atskirai kaip jam sekasi, Merūnas Vitulskis pasidalijo įspūdžiais ir nuotraukomis iš Japonijos. Šiuo metu jis vieši Japonijos sostinėje Tokijuje.
„Ne vienas manęs klausiate, kaip sekasi? Sekasi fainai. Pirmą dieną su Erika buvome pakviesti į Lietuvos ambasadą Japonijoje, kur pasijutome tarsi namie. Net už 8111 kilometrų. Ačiū ambasadoriui Egidijui Meilūnui ir jo žmonai Galinai.
Aišku, kasdien vis įdomiau, šalis tikrai kitokia. Nesiskiriame nuo japonų tik savo kuklumu, o šiaip viskas tikrai kitaip. Pradedant švara, maistu ir kostiumuotais vyrais. Žodžiu, keletas nuotraukų, o vėliau pratęsiu...“
Štai tokiais įspūdžiais dalijosi auksinis Lietuvos balsas Merūnas Vitulskis, vos atvykęs į svetimą šalį. Japonijoje jiedu su žmona praleis visą savaitę.
Merūnas dar anksčiau atviravo, kad jautru ir net nedrąsu dainuoti „Madam Butterfly“ būtent šioje šalyje, kur ir vyksta operos veiksmas, tačiau taip pat neslėpė, kad Japonija dar nuo vaikystės – jo svajonių šalis.
Ketvirtadienį M. Vitulskis pasidalijo dar keliomis fotografijomis ir aprašė jųdviejų su Erika nuotykius.
„Aplankėme begalę šventyklų. Viena iš jų sužavėjo neįtikėtina įstoriją apie „27 Roninus“ Samurajus, kurie atidavė savo gyvybę, kad krauju nuplautų šeimininko garbę. Jų antkapiai 400 metų saugomi, o Holivudas net filmą pastatė apie šiuos karius. Vasarį daug žmonių šioje šventykloje renkasi, prisimindami juos, kaip garbės ir ištikimybės simbolius.
Besilankant „Hirajuku“ rajone, radome keisčiausių aksesuarų ir drabužių parduotuvių, perėjome didžiausią pasaulyje perėją ir aplankėme garsią šuns „Hačiko“ statulą, - gal girdėjote? Tas, kuris šeimininką išlydėdavo traukinių stotyje į darbą, o kartą jam negrįžus namo, šuo liko stotyje laukti iki pat mirties, nesitraukdamas nuo perono. Diena buvo ilga, įspūdinga“, - savo kelionės dienoraščio ištrauka vakar dalijosi muzikantas.