Į sceną su broliu lipanti Eglė Jakštytė: „Giminaičiams mūsų meilė muzikai jau lenda per gerklę“

Eglė Jakštytė su broliu Linu / LRT nuotr.
Eglė Jakštytė su broliu Linu / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-06 11:04
AA

Šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ į sceną keliauja tiek dar neatrasti talentai, tiek žinomi atlikėjai, dažnai į sceną atlydintys mažiau drąsius savo artimuosius. Vienas tokių duetų – dainininkė Eglė Jakštytė (26) su septyneriais metais vyresniu broliu Linu.

„Šis projektas – tikras Lino svajonės išsipildymas. Žinau, kad jau labai seniai jis norėjo padainuoti duetu būtent televiziniame projekte. Žinau, kad jis yra gyvas muzika, tik gyvenimas taip nesusiklostė, kad visą laiką praleistų scenoje. Tikiu, kad šis projektas – didelė galimybė atsiskleisti jam, todėl jaučiu dvigubai didesnę atsakomybę“, – atskleidė žinoma atlikėja.

Humoro jausmo nestokojanti porelė atskleidžia, kad meilė muzikai net trukdo bendrauti su kitais artimaisiais. „Pradėję kalbėti apie muziką galime užtrukti daugybę valandų. Būna, šeimyninis vakaras prasideda, susėdama, o į jo pabaigą kas nors prieina: „Vis dar apie muziką?“. Na taip, kitiems su mumis net neįdomu“, – kvatojo Eglė ir Linas.

Tiesa, ant scenos porai teks ne tik juokauti. Jie atliks itin jautrią dainą, prie kurios teksto kūrimo prisidėjo ir patys. „Žiūrėjau į Liną ir galvojau: „Viskas, pasiduodu, atsiprašau“, – po dainos atskleis ašaromis apsipylusi E. Jakštytė.

Nuoširdumu pavergiančiame muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT. Vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Martynas Levickis.