Į spuogus bei aknę linkusios odos priežiūra: ir tokia oda gali būti graži

Agnė Jakimavičiūtė / Gydytoja dermatovenerologė Rita Buivydaitė-Dailidėnė / Justinas Mejeris
Šaltinis: Reklama
AA

Apie riebios, į spuogus bei aknę linkusios odos priežiūrą ir „Eucerin DermoPure“ linijos ypatybes pasakoja gydytoja dermatovenerologė Rita Buivydaitė-Dailidėnė.

Kaip prižiūrėti riebią, į spuogus bei aknę linkusią odą?

Aknė, arba paprastieji spuogai, – tai lėtinė uždegiminė pilosebacinio (riebalų liaukos ir plauko folikulo) komplekso liga. Aknė gali pasireikšti skirtingai: jos sunkumo laipsnis, bėrimų gausa ir tipas yra individualūs, būtent todėl rekomenduojama visada pasikonsultuoti tiek su gydytoju dermatologu, tiek su kosmetologu.

Pagrindinis priežiūros krepšelis turi būti sudarytas iš prausiklio, drėkinamojo kremo ir saulės apsaugos priemonių. Specialios priemonės, turinčios aktyvių gydomųjų savybių, parenkamos individualiai. 

Gydytoja dermatovenerologė Rita Buivydaitė-Dailidėnė.

Kaip tokiai odai parinkti priežiūros priemones? Į ką reikia atkreipti dėmesį?

Visų pirma reikia atsižvelgti į odos tipą, būklę gydymo metu, gyvenimo būdą, aknės formą ir jos bėrimo elementus. Priemonės turi būti nekomedogeninės. Tarkim, jei vargina komedoninė aknės forma, labai naudingos priemonės, kurios turi keratolitinių medžiagų, tokių kaip salicilo ar pieno rūgštis.

Jei oda linkusi rausti, yra jautri, prausiklius reikia rinktis be rūgščių, nes gali dirginti odą. Jei sergant akne dėl taikomo gydymo atsiranda odos sausumas, tempimas ar pleiskanojimas, būtina rinktis odos lipidus ir ceramidus atkuriančius kremus.

Pavyzdžiui, „Eucerin DermoPure“ gydymą papildantis kremas turi likochalkono A, kuris pasižymi uždegimą slopinančiomis savybėmis, bei ceramidų, kurie stiprina veido odos apsauginį barjerą ir neleidžia prarasti drėgmės. 

Pokytis naudojant „Eucerin DermoPure“ produktus

Kuo ypatingos „Eucerin DermoPure“ linijos naujosios priemonės, skirtos kovai su likusiomis po aknės dėmelėmis ir saugančios nuo jų atsiradimo?

„Eucerin DermoPure Triple Effect“ serumas – naujovė aknės gydymo srityje. Sergant vėlyvąja akne ypač vargina po bėrimų likusios raudonos bei rudos dėmelės (použdegiminė pigmentacija).

Šio serumo sudėtyje esanti salicilo rūgštis užtikrina antibakterinį, keratolitinį poveikį odai, patentuotas tiamidolis mažina hiperpigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų atsiradimo, o likochalkonas A yra stiprus antioksidantas: neutralizuoja laisvuosius radikalus ir mažina sudirgimą, paraudimą, apsaugo odos ląsteles nuo žalingo saulės spindulių poveikio ir fotosenėjimo. 

Kita naujovė – „Eucerin DermoPure“ apsauginis fluidas po aknės likusioms dėmėms, SPF 30. Būtina sergančio akne veido priežiūros dalis yra apsauga nuo saulės. Šis „Eucerin“ apsauginis fluidas ne tik saugo nuo žalingo UV spindulių poveikio – jame esantis dekandiolis pasižymi puikiu antibakteriniu poveikiu, mažina odos užterštumą, L-karnitinas reguliuoja sebumo išsiskyrimą, o likochalkonas A veikia kaip antioksidantas. 

„Eucerin DermoPure“ / Gamintojo nuotr.

Nuomonės formuotojų patirtis naudojant „Eucerin DermoPure“ linijos produktus:

JUSTINAS MEJERIS: „Eucerin DermoPure“ produktai išties padėjo mano veido odai. Ilgą laiką kovojau su akne, nesėkmingai ieškojau tinkamos kosmetikos... Išbandęs šią „Eucerin“ liniją supratau, kad tai yra priemonės, kurių man ir reikėjo! Veido odos būklė pagerėjo jau po dviejų savaičių! Esu labai laimingas, kad aknė 90 proc. suvaldyta. Dabar galėsiu naudoti kitus „Eucerin“ produktus ir sumažinti po aknės likusias veido dėmeles.“

Justinas Mejeris / Asmeninio albumo nuotr.

AGNĖ JAKIMAVIČIŪTĖ: „Naudodama „Eucerin DermoPure“ linijos priemones gerus rezultatus pastebėjau jau po kelių savaičių. Anksčiau spuogų turėjau daugiau, dėl to labai jaudinausi ir jausdavausi nemaloniai. Filmuojantis ir fotografuojantis jausdavau diskomfortą, bandydavau juos užmaskuoti. Naudojant šias priemones oda atsigavo, jos būklė akivaizdžiai pagerėjo, todėl esu labai patenkinta.“ 

Agnė Jakimavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau