I.Starošaitės ir Ž.Žvagulio sūnus Vakaris pasipiršo atlikėjai G.Savickaitei: sužadėtuvės – Holivude

Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Gabrielė Savickaitė ir Vakaris Žvagulis / Teodoro Biliūno / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Gabrielė Savickaitė ir Vakaris Žvagulis / Teodoro Biliūno / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 11:18
AA

Jauniausias dainininkų Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio sūnus, muzikos prodiuseris Vakaris Žvagulis ryžosi rimtam žingsniui – vaikinas pasipiršo mylimajai Gabrielei Savickaitei.

Vakaris Žvagulis ir Gabrielė Savickaitė šiuo metu keliauja po Jungtines Amerikos Valstijas. Čia pora ir susižadėjo: Vakaris mylimosios rankos paprašė Holivude, Kalifornijoje.

V.Žvagulis ir G.Savickaitė džiaugsmingą žinią pranešė socialiniuose tinkluose ir mielai sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Įsimylėjėliai pasidalijo ir romantiškais sužadėtuvių kadrais, kuriuose matyti tolumoje boluojantis Holivudo ženklas.

„Holivudas ir ištartas TAIP“, – socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė Gabrielė ir Vakaris.

Vakaris, kaip ir jo tėvai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, sukasi muzikos pasaulyje, Gabrielė taip pat – mergina dalyvavo projekte „Lietuvos balsas“. Prodiuserio ir atlikėjos pora praėjusių metų rudenį pristatė bendrą kūrinį „Gėlės“.

Sausio 27-ąją į I.Starošaitė, Ž.Žvagulis, Vakaris ir Gabrielė kartu atvyko į M.A.M.A apdovanojimus. Portalui Žmonės.lt I.Starošaitė tuo metu pasakojo, kad nors tokiuose renginiuose lankosi ne itin dažnai, šįkart padarė išimtį – atvykti įkalbėjo sūnaus.

Irena pastebėjo, kad Vakaris išties domisi muzika, todėl ir parodė iniciatyvą vykti į šį renginį. Pasirodo, kad šis pasaulis nesvetimas ir jo draugei.

„Vakaris augo toje aplinkoje, kur nuolat girdėjo muziką. Jis ir dabar stebi, žino visas grupes. Net ir tokias, kurių mes su Žilvinu nežinom ir kai sūnus papasakoja net išsižiojam! Jo draugė taip pat dainuoja, tad ir jai šis muzikos renginys buvo įdomus“, – Žmonės.lt pasakojo Irena Starošaitė.

Žilvias Žvagulis ir Irena Starošaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.